NOVINKY: Uganda a Timor ☕️, -20 % na vybavení TAIRRO

Pomůžeme vám s vybavením kavárny!

Jste na začátku a přemýšlíte, co vše budete potřebovat do vašeho nového podniku? Nebo naopak už podnik máte a moc vám nefunguje. Tržby nepřichází a vy se trápíte? S námi se můžete spolehnout, že vybereme vybavení, které bude odpovídat potřebám, připravíme ergonomii tak, aby nedocházelo ke zbytečným časovým ztrátám a zároveň vám pomůžeme s konceptem, aby váš nový podnik byl atraktivní.

Card image cap
Koncept kavárny

Dřív, než začnete vybírat jakékoliv vybavení, je potřeba si říct, jak bude sedět do vašeho konceptu kavárny. Nemůžete mít retro kávovar s nemožností regulovat teplotu vody a přitom chtít výběrovou kávu.

Card image cap
Baristický kurz

Milujete kávu, chcete mít kavárnu, ale nic nevíte o přípravě kávy. Tyhle příběhy slyšíme velmi často. Raději jděte první na kurz, abyste věděli, jestli vás příprava kávy bude opravdu bavit. Pár tisíc vám může ušetřit i miliony.

Card image cap
Kolik to bude stát (rozpočet)

Hodně. Kavárna není levná záležitost a je potřeba na to myslet hned při skládání podnikatelského plánu. Samozřejmě můžete udělat kavárnu za půl milionu, ale také za 5 milionů. Na správně vybrané technologii se dá hodně ušetřit.

Card image cap
Kávovar a mlýnek

Budou dominantou vaší kavárny. Vybavení by mělo odrážet koncept kavárny a být vhodné pro přípravu vybrané kávy. Důležitý je také servis, případně zapojení a zaškolení. Nekupujte produkt, ale službu. Pokažený kávovar vás stojí násobně více, než ušetřených 5 tisíc na vstupní investici.

Card image cap
Baristické vybavení

Vybírejte vybavení nejen podle ceny, ale především podle funkčnosti. Budete profesionálové, musíte mít profesionální vybavení. Čas jsou peníze a každé zrychlení pár sekund jsou na konci roku peníze, které rozhodují o (ne)úspěchu.

Card image cap
Design, design a design

Lidé nakupují očima. Instagram, facebook, Tripadvisor, google. Všude přidáváte fotky a lidé se podle fotek rozhodují. Mějte i vy vyladěnou kavárnu designovými šálky, doplňky ke kávě, originálními skleničkami a další věcmi, které udělají velký rozdíl ve vnímání vašeho podniku.