Vybavení kavárny

Sen se stal skutečností a budete otvírat vlastní kavárnu. Místo pro kavárnu máte vybrané a teď přichází to nejdůležitější. Pořídit to správné vybavení. Na trhu najdete nepřeberné množství baristických potřeb.

Kde hledat správné vybavení

Můžete brouzdat po internetu, dát na doporučeních ostatních kavárníků, nechat si poradit od dodavatele kávy, anebo se spolehnout na radu odborníků. Investice bude poměrně velká v řádech desítek tisíc korun, někdy i stovek, tak proč se raději neporadit.

U nás nemusíte vyplňovat objednávku přes eshop, samozřejmě můžete, bránit Vám nebudeme. Ale lepší varianta je, že na základě konzultace Vám navrhneme takové vybavení, aby odpovídalo požadavkům Vaší kavárny.

Jak ušetřit

Počty šálků, typ kávovaru, mlýnku, filtr nebo změkčovač a další věci, které Vám ve finále mohou ušetřit nemalé prostředky do začátku podnikání. S vybavením, které nabízíme, sami pracujeme, takže dokážeme navrhnout, jestli dané vybavení je správné pro Vaši kavárnu

Zajišťujeme kompletní servis

U nás najdete nejen vybavení. Umíme vám také nabídnout čerstvou kávu včetně kávovaru, mlýnku a dalších technologií. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy.

Kontaktujte nás nezávazně na emailu info@dokonalakava.cz nebo volejte na 608 82 72 82. Rádi Vám poradíme.