Vybavení kavárny

Sen se stal skutečností a budete otvírat vlastní kavárnu. Místo pro kavárnu máte vybrané a teď přichází to nejdůležitější. Pořídit to správné vybavení. Na trhu najdete nepřeberné množství dodavatelů kávykávovarů, mlýnků, baristických potřeb.

_LJS7081535

Pomůžeme Vám s konceptem kavárny

Můžete brouzdat po internetu, dát na doporučeních ostatních kavárníků, nechat si poradit od dodavatele kávy, anebo se spolehnout na radu odborníků. Investice bude poměrně velká v řádech desítek tisíc korun, někdy i stovek, tak proč se raději neporadit.

U nás nemusíte vyplňovat objednávku přes eshop, samozřejmě můžete, bránit Vám nebudeme. Ale lepší varianta je, že na základě konzultace Vám navrhneme takové vybavení, aby odpovídalo požadavkům Vaší kavárny.

_LJS9662

Jak ušetřit

Počty šálků, typ kávovaru, mlýnku, filtr nebo změkčovač a další věci, které Vám ve finále mohou ušetřit nemalé prostředky do začátku podnikání. S vybavením, které nabízíme, sami pracujeme, takže dokážeme navrhnout, jestli dané vybavení je správné pro Vaši kavárnu.

Zajišťujeme kompletní servis

U nás najdete nejen vybavení. Umíme vám také nabídnout čerstvou kávu včetně kávovaru, mlýnku a dalších technologií. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy.

Kontaktujte nás nezávazně na emailu info@dokonalakava.cz nebo volejte na 774 088 563. Rádi Vám poradíme.

Podívejte se na naše články

Jak se buduje kavárna

Jak vybírat kávovar do kavárny