Opatření vlády update 21.10. ✅ Prodejna otevřena jako vždy každý všední den od 9 do 17 hodin (káva je potravina) ✅ Eshop beze změny. ✅ Kávy máme dost - i zelené v pražírně, zásoby máme ❌ Kurzy: do odvolání přerušeny

Mlýnek na kávu Hario PRISM silver

Novinka
Značka: Hario
ZdarmaZdarma
61UdxYnKTML. SX425
1 599 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.10.2020

Ruční mlýnek od společnosti Hario

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka na trhu mlýnků od japonské značky Hario.

Robustní mlýnek ze slitiny hliníku s keramickými mlecími kameny. Vnitřní část mlýnku je z potravinářského plastu, díky němuž se káva nedostane do přímého styku s hliníkem. Klička je stejně jako u dalších nových modelů opatřena šestihranem, což umožňuje lepší mlecí schopnosti a není tak potřeba vyvíjet velké úsilí při mletí kávy. Na spodní části mlýnku je silikonová podstava pro lepší stabilitu mletí na kluzkých površích.

Další předností tohoto mlýnku je, že má ve spodní části malé kuličky na pružince, které zapadnou do dírek ve vrchní části mlýnku a snadno tak drží pohromadě.

Jediné, co bychom mohli tomuto mlýnku vytknout, je vyšší hmotnost, ale to je vyváženo jeho vysokou odolností, takže je při běžném používání prakticky nezničitelný.

PARAMETRY mlýnku

Velikost zásobníku na zrna: cca 24 g

Materiál: Hliník, plast, nerez ocel (klička)

Hmotnost: 470 g 

Výška: 17 cm (s kličkou)

Šířka: 5,2 x 5,2 cm

Mlecí kameny: Keramické

INFORMACE O VÝROBCI

HARIO je japonský výrobce designových produktů především na alternativní přípravu kávy. Vznikl v roce 1921 jako továrna na výrobu vysoce kvalitního skla. Kromě mlýnků, filtrů a dalších prostředků pro přípravu kávy můžete v jeho portfoliu nalézt také například servis na čaj či vaření.

Na první pohled Vás zaujme, že výrobky jsou vyráběny v Číně. Hario totiž kooperuje s čínskými společnostmi, nicméně nejdůležitější součástky (keramické kameny, sklo) se vyrábí v Japonsku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční mlýnky na kávu
Záruka: 2 roky
Barva: Stříbrná, lesklá
Mlecí kameny: Keramické
Hmotnost: 470g
Objem násypky: 24g
Materiál: Nerez ocel, hliník, plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: