Kávovar Astoria PLUS 4 YOU TS dvouskupinový

Kód: 35476/CER 35476/CER2 35476/CEL Zvolte variantu
293 990 Kč
Na objednávku (1 ks) Na objednávku (1 ks) Na objednávku (1 ks) Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
9.12.2022 9.12.2022 9.12.2022 Zvolte variantu

Profesionální kávovar značky Astoria

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální kávovar Astoria Plus 4 You TS patří mezi nejvýkonnější kávovary této řady, ale je také špičkou v úspoře energie.

Velice snadno se ovládá díky dotykovému displeji, takže vše máte po ruce a můžete jednoduše přepínat mezi programy. Je schopen řídit jednotlivé jednotky v digitálním režimu v průběhu všech fází extrakce kávy, od předspaření až po dávkování.

Plus4YouTS_schermo_touch

 

Vícenásobná technologie ohřevu a hlídání teploty

Modularita je jedním z klíčových konceptů systému Plus 4 You TS: bojler na páru, nezávislé nádrže a elektronický systém řízení umožňují každé jednotce pracovat samostatně. V případě, že extrakce kávy nefunguje správně, Plus 4 Navrhne na displeji příslušná opravná opatření. Každá výdejní skupina má svou vlastní nádrž. Můžete tedy nastavit různé teploty pro různé směsi, vždy zaručující maximální stabilitu a dostanete tak z kávy maximum.

astoria group

 

Energetická a ekonomická úspora

Plus 4 je stroj ze série Green Line společnosti Astoria: tyto výrobky s nízkým dopadem na životní prostředí umožňují snížení spotřeby o 47,6% oproti tradičním kávovarům a to díky inovativnímu softwaru, který spravuje systém automatického pohotovostního režimu během přestávek, funkci noční úspory energie a inteligentní nastavení teploty. Plus 4 Distribuujete energii pouze v případě potřeby. Zařízení automaticky přidá jednu nebo více skupin do pohotovostního režimu, když pracovní zátěž klesá, a připraví je pro plnou kapacitu v případě potřeby. Ale pokud barista potřebuje, aby všechny jednotky fungovaly, automaticky se přepnou na klávesnici a po 60 sekundách bude plně funkční při naprogramované teplotě. Takto získáte nejvyšší kvalitu, flexibilitu a konstantní výsledek na šálek s výraznými úsporami.

+4y

 

Program Plus 4 YOU

s tímto programem snadno a lehce nastavíte:

  • teplotu na kávu na každé skupině kávovaru
  • tlak bojleru
  • tlak a teplotu páry
  • minimální vychýlení teploty vody (max. +/- 1 ° C) ve srovnání s nastavenou hodnotou

pára

 

Parametry

Napětí 230 - 400 V / 240 V
Kapacita nádrže na vodu 1,2 x 2 l
Hmotnost 84 kg
Šířka 835 mm
Hloubka 565 mm
Výška 565 mm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: