Kávovar Ascaso Big Dream dvouskupinový

Kód: 2522
305 000 Kč
Na objednávku (1 ks)
Můžeme doručit do:
13.12.2022

Profesionální dvouskupinový kávovar od společnosti Ascaso, vhodný pro velké provozy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální kávovar od značky Ascaso se vyznačuje designovými prvky. Různé barevné variace kávovaru v kombinaci s dřevěnými doplňky jistě zapůsobí na vaše hosty. 

Design

Tělo kávovaru je vyrobeno z jedinečné nerezové oceli a vnější plášť z oceli nazývané Baydur. Části, které přichází do styku s vodou jsou vyrobeny z nezávadné a vysoce kvalitní nerezové oceli. Skloubí tak mechanickou odolnost, odolnost vůči vysokým teplotám, vodotěsný interiér a při tom vyzdvihuje moderní design.

ergonomia-barista-cze_1024x1024

Dalšími designovými doplňky k tomu to kávovaru patří úchyty a páky ze dřeva (možnost i vlastního výběru dřeva), LED diody a podsvícení pracovní plochy a různé barevné kombinace (až 250 barev).

 

Technologie 

Nerezové tělo i součásti

Kávovar, jeho základna a vnitřní části jsou vyrobeny kompletně z nerezové oceli. To zaručuje přístroji vysokou kvalitu a spolehlivost.BIG DREAM 2GR sin carroceria copia

Multi-boiler systém

Multi-boiler tehnologie je založena na více skupinách, samostatně oddělených. Každý z boilerů má na starosti svůj vlastní okruh, jeden hlavy kávovarů, další má na starosti ohřev vody, další páru. Pracují nezávisle na sobě. Každý má svůj autonomní systém vytápění, bezpečnostní zařízení a přesnou elektronickou regulaci teploty.

Díky těmto odděleným skupinám, pomáhá šetřit energii (je možnost vypnout nebo zapnout každou skupinu zvlášť), nehrozí žádné výkyvy teplot u daných skupin, zaručuje neustálý přísun páry o konstantní teplotě. V případě poruchy jedné skupiny, ostatní budou pokračovat v činnosti. Snadno opravitelné.

esquema-agua-2

 

Trojí kontrola teploty

Velká výhoda Big Dreamu spočívá v tom, že je možné kontrolovat a nastavovat teplotu na každé hlavě zvlášť bez toho, aniž by to nějak ovlivnilo zbytek procesu přípravy kávy. Každá hlava má svůj vlastní teplotní okruh, který můžete kontrolovat a měnit na digitálním displeji. Tento systém zajišťuje i vysokou teplotní stabilitu ohřívané vody. Je možné teplotu nastavit velice přesně, až na desetiny stupně. Tím je možné z každé kávy dostat naprosté maximum, jak chuti tak, i vůně.

3-control-temp

Nastavitelnost teploty 

Každá hlava může pracovat naprosto nezávisle na ostatních a jejich snadné ovládání na displeji kávovaru zaručí dokonalou přesnost (na desetinu stupně). Teplota vody je kontrolována samostatně na každé hlavě pomocí senzoru. Tyto senzory nahradily klasický mechanický termostat. Tímto je zaručena teplotní stabilita v každé hlavě kávovaru, jsou eliminovány mechanické závady, a hlavně jsou tím značně omezeny teplotní výkyvy v každé z hlav.

3-control-display

 

 Hlavní přednosti přístroje

 • Celý kávovar i komponenty jsou vyrobeny ze 100% nerezové oceli
 • Technologie Multi-boiler
 • Nezávislý parní bojler
 • Tepelně izolované bojlery i hlavy kávovaru
 • Nastavitelná teplota pro hlavy i parní bojler
 • Digitální obrazovka na teplotu / časovač pro každou hlavu
 • Tepelná stabilita (+/- 0.2ºC)
 • Bleskurychlé předehřívání
 • Energeticky úsporný (-40%)
 • Duální výběr vody
 • Přesná regulace teploty vody
 • Výkonná parní tryska
 • Vysoce Kvalitní filtry z nerezové oceli AISI 304
 • Nastavitelný ohřev šálků (30 - 60ºC)
 • Mnoho barevných variací

 

Barevné kombinace

LED osvětlení

LED světla zajišťují osvětlení pracovní plochy a dopomáhají baristovi v přípravě kávy.

Nejmodernější LED diody na tlačítkách kávovaru nabízí mnoho barevných kombinací (až 256). Obě LED zóny se mohou na sobě nezávisle vypínat a zapínat.

botonera-colores

Ale to není vše, co firma Ascaso nabízí. Nepřeberná škála barevných kombinací kávovaru dopomůže ke sladění Vám i vaší kavárně. Základními barvami jsou: černá, bílá, modrá, zelená a krémová. Dále společnost Ascaso nabízí, kromě 5 základních barev, dalších až 250 barevných možností kávovaru.

RAL-chart

  

Technické parametry

     
délka/výška/šířka (mm)   930x554x593  
Elektrické napájení 230 V   5445 W 50-60 Hz  
Váha (kg)   71  
Kapacita bojleru (L)   8  
Počet trysek na páru/vodu   2/1  
Měřič tlaku   Ano  
Rotační čerpadlo   Ano  
Sítka na jednu/dvě dávky a slepá   1/2/1  
Odtokový ventil   Ano  
Dotykový displej   Ano  
Vypouštěcí/pojistný ventil   Ano  
Osvícení pracovní desky   Ano  

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální kávovary
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 100 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: