NOVINKY: Uganda a Timor ☕️, -20 % na vybavení TAIRRO

Nakopněte vaši kavárnu s Dopraženo!

Vítejte v Dopraženo!, v místě, kde se rodí vůně a chuť vaší kavárny. Nabízíme čerstvou kávu různých stylů pražení, aby vaše kavárna nabídla kávu dle přání hostů. Od jemných tónů lehce pražených zrnek až po bohatou chuť tmavě praženého, italského stylu. Staňte se součástí Dopraženo! a dejte své kavárně to nejlepší.

Card image cap
Kvalita za rozumnou cenu

Čerstvá káva přímo z pražírny, chuť, kterou si vaši zákazníci zamilují. A to vše za dostupnou cenu, která se ve vašem rozpočtu pohodlně vejde. V závislosti na odběru kávy můžete nakoupit 1kg od 400 Kč.

Card image cap
Žádné závazky, žádné limity

Tím, že si kupujete čerstvou kávu, je nesmysl klást podmínky na odběr či závazek. Zkrátka nejmenší odběr na velkoobchodní cenu je 3kg a až vám dojde, objednáte další. Po přihlášení do velkoobchodního účtu si můžete kávy libovolně mixovat a zkoušet dle vlastního výběru.

Card image cap
Tmavá, světlá, výběrová

Užijte si každý šálek s různorodou chutí. Je jen na vás, jestli ve vaší kavárně preferujte více italský styl pražení nebo raději dáváte přednost modernějším světleji praženým kávám nebo výběrovkám.

Nejsme jen pražírna. Neprodáváme jen kávu, ale zážitek. Kromě prodeje kávy prodáváme taky kávovary, pořádáme baristické kurzy. Pokud potřebujete poradit s přípravou kávy, výběrem nového kávovaru, umíme vše zajistit, aby užitek i zážitek byl pro vás maximální. Rádi vám pomůžeme při startu podnikání i s vašim konceptem kavárny.

Card image cap
Rychlé dodání do 2. dne

S námi nemusíte čekat. Objednejte si naši kávu ve všední den do 12:00 a můžete si být jisti, že bude doručena do vaší firmy na druhý den. Když dojde v kavárně káva je to velký problém a nevyděláváte. Ale tohle my umíme rychle vyřešit.

Card image cap
Jednoduché objednávání

Ušetřete si čas a stres s naším jednoduchým systémem objednávek. Můžete si zřídit účet na našem eshopu a nakupovat samostatně, případně můžete napsat mail a my už vše zařídíme.

Card image cap
Platba na fakturu

Po druhé objednávce můžete u nás nakupovat se splatností na fakturu. Je to jednodušší pro vás, i pro nás.