Doprava ZDARMA od 1500 Kč 🚚

Victoria Arduino White Eagle 2GR - Ovládání: DIGIT Černá Matná

2679 bodů do věrnostního systému
Profesionální kávovar Victoria Arduino White Eagle
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

267 999 Kč
Na objednávku (1 ks)
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete ušetřit až 21 440 Kč

Výrobce: Victoria Arduino Kód produktu: MVA358AVDG02CER

DIGIT - PID Elektronická kontrola teploty

T3 - Technologie pro přesnou kontrolu teploty výdejních jednotek

White Eagle přináší výrazný, elegantní a inovativní design, comfort pro baristy, spolehlivost a preciznost použitých technologií a samozřejmě spolehlivost. White Eagle je futuristický espresso kávovar. Pokročilá technologie a kvalita zaštítěná tradiční značkou, která tvoří celou historii kávy espresso.

 

Technologie, která zajišťuje maximální teplotní stabilitu espresso kávovaru. Kvalita dobrého espressa přichází prostřednictvím správné teploty vody při extrakci. Technologie T³ zajišťuje úplnou kontrolu teploty v každé fázi extrakce. Přísné konkurenční testy prokázaly, že Technologie T3 je nejlepší technologie na trhu. To je proč se používá již několik let ve světových soutěžích WBC.

Technologie Easycream umožňuje každému baristovi vytvořit krémové cappuccino a vynikající flatwhite pokaždé a stejně. Přenesli jsme zkušenosti z nejlepších v technologií, zajistit více konzistentní přípravu nápojů v kavárnách.

Kávovar White Eagle je součástí platformy Ongreening, která se věnuje udržitelnosti životního prostředí a šíří nejspolehlivější výrobní postupy s minimální dopadem na životní prostředí po celém světě a zároveň podporuje sdílení informací a znalostí.

Volitelné doplňky

*Ceny jsou uvedeny bez DPH

 

Parametry

Typ 2 GR DIGIT 2 GR T3
Napětí 380 V 380 V
Příkon 4700 W 7300 W
Parní bojler 14 L 14 L
Kávové bojlery   0,80 L
Šířka 825 mm 825 mm
Výška 510 mm 510 mm
Hloubka 660 mm 660 mm
Váha 71 kg 74 kg