NOVINKY: Uganda a Timor ☕️, -20 % na vybavení TAIRRO

Victoria Arduino Eagle One 2GR - Barva: Bílá

1849 bodů do věrnostního systému
Profesionální designový kávovar Eagle One 2GR
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

369 990 Kč
Na objednávku - dle dostupnosti u dodavatele. Budeme vás kontaktovat s datem doručení.
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete ušetřit až 29 599 Kč

Kávovar Eagle One je navržen v reakci na novou generaci kaváren, kde DESIGN, PROVEDENÍ a FUNKČNOST jsou určujícími faktory pro vytvoření příjemného a nezapomenutelného zážitku.

 

Nový konstrukční design kávovaru Eagle One s menším počtem vnitřních systémů si stále udržuje vysokou úroveň výkonu a zároveň snižuje dopady na životní prostředí. 

Na výrobu byly použité nové materiály, nerezový bojler a izolace z unikátního materiálu, která zabraňuje rozptylu tepla.  

Patentované systémy NEO a T.E.R.S. přináší nové pojetí o řízení toku a spotřebě elektrické energie společně s rekuperací odcházejícího tepla zpět do kávovaru.

Eagle One byl vyvinut, aby snížil náš dopad na životní prostředí přijetím nové technologie. Emise uhlíku ze spotřeby energie jsou minimalizovány použitím nových materiálů a jedinečné konstrukce kávovaru. To vám může ušetřit peníze na nákladech na energii, zejména ve srovnání s jinými kávovary.

NEO Technology využívá systém okamžitého ohřevu s unikátním izolačním mechanismem, který snižuje nejen rozptyl tepla, ale také spotřebu energie. Funguje téměř okamžitě, což umožňuje ohřev pouze nezbytného množství vody pro přípravu kávy a tak se snižují náklady energií.

Produktivita a výkon zůstávají vysoké, ale spotřeba je výrazně snížena. Hodnocení LCA* (Life Cycle Assessment) ukázalo, že Eagle One má o 23 % menší dopad na životní prostředí než kávovary ve stejné kategorii.

Patentovaná Technologie T.E.R.S.(temperature Energy Recovery System) využívá horkou vodu odcházející pryč z kávovaru k předehřívání studené vody na vstupu do kávovaru. Výsledkem je 8% úspora na celkové spotřebě kávovaru. 

 

Barevné provedení:

 

Volitelné doplňky

*Ceny jsou uvedeny bez DPH

 

Parametry

Typ 2 GR
Napětí 380 V
Příkon 3000-4800 W
Ohřívač šálků 500 W
Parní bojler 7 L
Kávový bojler 0,15 L
Šířka 758 mm
Výška 437 mm
Hloubka 576 mm
Váha 69 kg

Parametry

Barva Nerezová ocel