SUMMER shopping slevy až -35 % na celém e-shopu. 🤯

VICTORIA ARDUINO BLACK EAGLE MAVERICK 2GR - Ovládání: GRAVI

2669 bodů do věrnostního systému
Profesionální kávovar Black Eagle Maverick
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

533 990 Kč
Na objednávku - dle dostupnosti u dodavatele. Budeme vás kontaktovat s datem doručení.
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete při příštím nákupu ušetřit až 42 719 Kč

Nejpřekvapivější inovací u Black Eagle Maveric je, že umožňuje baristovi přejít z espressa na Pure Brew coffee pouhým stisknutím tlačítka a to je geniální. Jinak řečeno, pokud Black Eagle VA388 změnil způsob, jakým Barista pracuje, Black Eagle Maverick změní způsob, jakým myslí.

Představujeme Black Eagle Maverick, dnes nejinteligentnější a uživatelsky přívětivý kávovar. Maverick, člověk, který doslova odmítá dodržovat zvyky nebo pravidla skupiny, objevil okamžik génia prostřednictvím klíčových technologií inovace 20. století. Aplikujte stejnou logiku na baristu a ušlechtilý kávovar, kdy střet tvořivých sil a technologie může vyústit v jeden, dokonalý, šálek kávy.   

T3 GENIUS TECHNOLOGY 

Nová technologie T3 Genius byla vyvinuta tak, aby baristům poskytla absolutní kontrolu nad přípravou espressa. Nástroje umožňující úžasnou přesnost, která má za následek vynikající výkon a bezkonkurenční efektivitu. Je to další krok příběhu inovací a designu. A je to mnohem víc než jen spousta náhodných slov a čísel smíchaných dohromady. T3 znamená 3 druhy ohřevu a Genius představuje vylepšení motoru. Ano, vypadá to opravdu dobře. Toto je dosud nejpokročilejší technologie od Victoria Arduino.

t333_1

Recyklovaná Energie, tak se dají jednoduše popsat systémy využívající teplo vycházející z kávovaru. T.E.R.S. (Thermal Energy Recovery System) využívá vypouštěnou vodu k předehřátí vody vstupující do kávovaruMOTOR COOLING SYSTEM pak využívá teplo vycházející z motoru čerpadla a předává ho zpět systému kávovaru. Díky nové elektronice a systému PID je vše řízeno rychleji a úsporněni. Menší bojler udržující tlak až 2,2 baru, lepší design výdejních jednotek přináší maximální výkon kávovaru MAVERIC s úsporou až 37% elektrické energie. 

 

PUREBrew TECHNOLOGY

Technologie PureBrew je revoluční, třífázová, extrakční metoda, která využívá pulzující frekvence tlaku vody k uvolnění nejčistší chuti z vašeho kávového zrna podle jeho čerstvosti, regionu a typu. Objevte nové chutě svého espressa s technologií PureBrew nebo použijte PureBrew jako nízkotlakou extrakci a vytvořte novou, jedinečnou extrakci kávy.
Celý koncept PureBrew začal jednou jednoduchou otázkou: nebylo by skvělé, kdyby existoval kávovar, kde byste mohli jednoduše přejít z espressa na filtrovanou kávu pouhým stisknutím tlačítka? Na kávovaru Black Eagle MAVERICK představujeme zcela novou přípravu filtrované kávu PureBrew, vyvinutou ve spojení s naším revolučním kónickým košem s mikrotenkou dvojitou síťovinou, který pojme až 20 gramů kávy. Kombinací naší technologie PureBrew s novým patentovaným filtračním košem můžete připravit vynikající filtrovanou kávu pouze stisknutím tlačítka.

 

GRAVIMETRIC TECHNOLOGY 

Gravimetrická technologie poskytuje baristovi vyšší úroveň konzistence a kontroly nad přípravou kávy tím, že mu zobrazuje množství kávy v šálku přímo na výdejní jednotce kávovaru. A pro maximální přesnost můžete nyní zastavit extrakci při dosažení požadovaného množství.


INOVACE A 
DESIGN

Nejnápadnějším aspektem z hlediska designu je, že kávovar je menší a kompaktnější. Je také nižší a je postaven na sadě úplně nových nohou. Kromě dodržování politiky udržitelnosti má nový nízko profilový design také jeden zásadně praktický aspekt: pro baristu je snazší navázat kontakt se zákazníkem.

 

PŘÍPLATKOVÉ DOPLŇKY

 

*CENY JSOU UVEDENY BEZ DPH

 

SPECIFIKACE

  Počet výdejních jednotek 2
  Napětí 380V
  Příkon 6900W
  Parní bojler 9L
  Kávové bojlery 0,75L
  Šířka 806 mm
  Výška 433 mm
  Hloubka 745 mm
  Váha 90 kg

Parametry

Barva Bílá, Nerezová ocel