Ochutnej limitku Let's go SUMMER! ☀️ nebo novinku Honduras SHG EP

Victoria Arduino Black Eagle 2GR - Ovládání: GRAVI Bílá

2539 bodů do věrnostního systému
Profesionální kávovar Victoria Arduino Black Eagle
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

507 999 Kč
Na objednávku - dle dostupnosti u dodavatele. Budeme vás kontaktovat s datem doručení.
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete při příštím nákupu ušetřit až 40 640 Kč

Výrobce: Victoria Arduino Kód produktu: MVA388WST302B

GRAVI - Gravimetrická (váhová analýza) a T3 Technologie

T3 - Technologie pro přesnou kontrolu teploty výdejních jednotek

Black Eagle je espresso kávovar navržený pro opravdové profesionály, kteří se každodenně věnují kávě, výzkumu a experimentům, aby výsledkem byl jedinečný a unikátní zážitek. Black Eagle je také od roku 2015 oficiálním kávovarem pro mistrovství světa baristů (WBC).

Přesnost a spolehlivost, je to co vystihuje tento espresso kávovar. Teplotní stabilita, konzistence a nastavitelnost přináší baristům speciální vnímání práce na tomto kávovaru. Má široké využití, především však je vhodný pro přípravu speciálních jednodruhových káv, které vyžadují přesnou teplotu a dávkování. Právě teplota má zásadní vliv na výslednou kvalitu kávy, proto byla vyvinuta Technologie T3 se systémem PID teplotních a tlakových sond s přesným ovládáním umožňující nastavení teplot kávových bojlerů, přesnou teplotu extrakce a tlaku páry. TFT barevný displej ovládaný otočným ovladačem umožňuje baristovi mít plnou kontrolu nad kávovarem. Každá výdejní jednotka má svůj vlastní displej umístěný přímo nad ní a poskytuje tak informace o různých datech, jako je tlak páry, teplota výdejní jednotky, doba extrakce a množství tekutiny v šálku.

T3 TECHNOLOGIE

Barista si může nastavit výstupní teplotu na každé z výdejních jednotek tří různých teplotních parametrů: parní bojler, kávový bojler a výdejní jednotka. O zbytek se postará kávovar: digitálně ovládaný tlak a teplotní senzory okamžitě posílají informace do řídící jednotky, která prostřednictvím tří nezávislých PID aktivně řídí každou proměnnou. Výsledkem je maximální konzistence, kontrola a přesnost bez ohledu na pracovní zatížení nebo podmínky prostředí.

Toto je opravdová TEPLOTNÍ STABILITA.

MAXIMÁLNÍ KONTROLA

Barista má kávovar plně pod kontrolou díky TFT displeji s otočným přepínačem ovládání menu. Barista může nastavit a sledovat hmotnost tekutiny v šálku, doba extrakce, teplotu přípravy, teplotu výdejní jednotky, tlak páry, použití funkce předspaření a úsporu energie.

Displeje nad výdejními jednotkami umožňují sledovat v reálném čase množství tekutiny v šálku a dobu přípravy espressa.

Parní páka „Cool Touch“ je tepelně izolovaná aby byla bezpečná pro baristu a snadno se čistila. Pákový systém Push&Pull umožňuje baristovi pracovat v naprostém bezpečí.

 

 

Příplatkové doplňky

 

Parametry

Typ 2GR
Napětí 380 V
Příkon 7300 W
Parní bojler 14 L
Displej Barevný TFT
Nastavení tlaku Digitální
Kávový bojler 0,7 L / každý
Šířka 825 mm
Výška 490 mm
Hloubka 695 mm
Váha 84 kg

Parametry

Barva Černá, Nerezová ocel