SUMMER shopping slevy až -35 % na celém e-shopu. 🤯

Victoria Arduino Adonis Style 2GR - Barva: Červená Victoria

1454 bodů do věrnostního systému
Profesionální kávovar Victoria Arduino Adonis Style 2GR
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

290 990 Kč
Na objednávku - dle dostupnosti u dodavatele. Budeme vás kontaktovat s datem doručení.
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete při příštím nákupu ušetřit až 23 279 Kč

Stoletá tradice výroby espresso kávovarů značky Victoria Arduino vychází z kávovaru, který v sobě kombinuje propracovaný design s vynikající funkcí extrakce. Název Adonis vychází z řecké mytologie a jeho charakteristickým rysem nadčasová krása. Když se pak skloubí nádherný design s inovativní technologií, vznikne jedinečný kávovar.

ADONIS STYLE je espresso kávovar určený těm, kteří milují tradiční kávu a klasický design. Kávovar vhodný pro kavárny a řetězce, které se zabývají designem zařízení, aniž by přehlížely technologii. Všechny ovládací prvky jsou navrženy tak, aby spojily estetiku a funkčnost, přičemž zvláštní pozornost je věnována ergonomii kávovaru pro bezpečnou práci baristy.

 

Každý detail Adonisu byl pečlivě naplánován a odborně vyroben. Originální design jeho chromovaných výdejních jednotek je vyjádřením individuality, zatímco ohřívač šálků a historický symbol Victoria Arduino na vnějším panelu jsou zvýrazněny nejnovější technologií LED s nízkou spotřebou energie a oblým tvarem bočních chromovaných panelů.  

Barevná provedení

 

 Příplatkové doplňky

*Ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

Parametry

Typ 2 GR
Napětí 380 V
Příkon 4800 W
Parní bojler 14 L
Šířka 860 mm
Výška 630 mm
Hloubka 570 mm
Váha 84 kg

Parametry

Barva Nerezová ocel