Spropitné 20 Kč
Recenze
Kamil Gluch
KladyPředpokládám, že zaměstnance kteří připravovali zásilku k odeslání potěšilo :-)
Zápory
Michal Zeman
KladyZa všechno co děláte. A děláte to dobře. Děkuji
Zápory
Tom
KladyKladné hodnocení na spropitné by asi měl psát jeho adresát :-D
Zápory