Ochutnej limitku Let's go SUMMER! ☀️ nebo novinku Honduras SHG EP

Nuova Simonelli Aurelia Wave UX 2GR

1 539 bodů do věrnostního systému
Profesionální kávovar Nuova Simonelli Aurelia Wave UX
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 307 999 Kč
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete při příštím nákupu ušetřit až 24 640 Kč

Nová technologie ITS zajišťuje autonomní teplotní nastavení každé výdejní jednotky, poskytuje skvělou pracovní continuitu obsluhy kávovaru a zvyšuje tak hodnotu pracovních postupů přípravy kávy pro dokonalý zážitek zákazníka.


Kávovar Aurelia Wave UX je určen především do provozů, kde je potřeba udržet vysoké pracovní tempo jako jsou řetězce kaváren, bakery apod. Každá výdejní jednotka kávovaru je nezávislá a lze u ní nastavit všechny potřebné parametry. Různorodost a synchronizaci receptur přípravy nápojů, lze plně řídit v komplexním nastavení, bez ohledu na druh připravovaného nápoje (mléko, káva, filtr, čaj ...).  Po nastavení těchto parametrů je zaručena vysoká produktivita kávovaru a kvalita výsledných nápojů.


TECHNOLOGIE ITS

Nově přepracovaný jednobojlerový ohřívací systém s použitím temostatického směšovače a výhřívaných výdejních jednotek umožňuje nastavit různou teplotu  na každou výdejní jednotku s nízkou energetickou náročností.
Barista si nastavuje teploty elektronicky na displeji kávovaru.

Produktivita a konzistence

Bez ohledu na to, kdo obsluhuje kávovar, je vždy zajištěna produktivita a konzistence přípravy nápojů. Jakmile jsou parametry receptur nastaveny, příprava probíhá hladce a bez komplikací. Stabilní kvalita a vysoká produktivita jsou zaručeným výsledkem. Zaměření je především na zvládnutí co nejširšího spektra připravovaných nápojů. 


Technologie EasyCream

Umožňuje obsluze rychle a automaticky získat hustou mléčnou emulzi stejně tak jako od nejlepších profesionálů. 

Rychlejší příprava, využijte čas strávený šleháním kávy pro jiné operace. 

Systém EasyCream můžete mít na obou stranách kávovaru. 

Flexibilita přípravy, systém EasyCream má dvě nastavení pro dva různé druhy šlehání mléka.


Smart Water Technology

Voda je pro kávu klíčovým prvkem a má velký vliv jak na kvalitu nápojů, tak na spolehlivost kávovaru. Díky patentované technologii Smart Water Technology detekuje Aurelia Wave základní parametry vody (PH a TDS) a varuje při změně její kvality. Může se to zdát jen logické, ale žádný kávovar to nikdy předtím neudělal, přestože voda je zodpovědná za 50–70 % problémů se spolehlivostí. Barista si tak může být jistý kvalitou vody a může ušetřit na údržbě stroje.

 

Příplatkové doplňky

 

*Ceny jsou uvedeny bez DPH

 

Parametry

Počet výdejních jednotek 2 GR
Napětí 380 V
Příkon 5100 W
Parní bojler 14 L
Šířka 802 mm
Výška 537 mm
Hloubka 605 mm
Váha 80 kg

Parametry

Barva Nerezová ocel, Šedá