Pouze tento týden ke 3x500g Dopraženo! sklenička na letní kávu jako dárek 🎁.

439 bodů do věrnostního systému
Profesionální mlýnek Mythos MY
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 87 999 Kč
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete při příštím nákupu ušetřit až 7 040 Kč

Mythos byl vyvinut, aby definoval novou myšlenku přesnosti a kontroly. Nový integrovaný dotykový displej, zjednodušená logika, vylepšující zážitek.Ještě stabilnější teplota, ještě snadnější údržba, ještě lepší přesnost a kontrola. Vnější ikonický design, efektivnější uvnitř, mlýnek Mythos je vyjádřen v každém detailu.

 

VYLEPŠENÍ A FUNKCE NA DOTEK

Nový dotykový displej je ještě uživatelsky přívětivější. Baristé mohou snadno měnit nastavení, číst všechny potřebné informace a převzít úplnou kontrolu nad mlýnkem.

Také si můžou snadno upravovat dávku bez nutnosti vstupování do programu.

Díky intuitivní programovací logice je obsluha plynulejší a bezproblémovější a umožňuje kávovým specialistům soustředit se na konzistenci mletí.

Nový design násypky zlepšuje posun a vstup kávových zrn do mlecí komory

Mythos je ještě tišší: snížení vibrací a izolovaný motor od těla mlýnku a zásobníku na zrna.

 

ABSOLUTNÍ KONTROLA

Dnes Mythos dále vylepšuje svůj drtič hrudek a výstupní hubičku tím, že je zjednodušuje a zpevňuje, aby bylo zaručeno dokonalé proudění umleté kávy do filtrační páky. Nový design držáku filtrační páky distribuje umletou kávu do filtru a minimalizuje tak odpad. Mythos nativní a patentovaná technologie, která splňuje potřeby moderních kávových profesionálů: maximální konzistence, nulový odpad a snadná údržba. 

                                        

Byla dosažena nejnižší teplotní tolerance. Různé kávy potřebují různé teploty mletí. S Mythos Clima Pro mohou baristé nastavit teploty mletí od 30 do 60 °C, aby získali tu nejlepší kvalitu u každého druhu kávy. Lepší kontrola vede k lepším výsledkům.

Čištění a údržba jsou nyní také jednodušší a dostupnější. Snížením počtu šroubů pro přístup k srdci mlýnku a vylepšení viditelnosti na klíčové funkční části Mythos.

 

Zcela nový gravimetrický systém s rychlým kalibračním algoritmem (pouze 1 sekundová kalibrace), který zlepšuje pracovní flow baristy. Prediktivní algoritmus umožňující přesnost dávkování a rychlost mletí. Funkce GRAVITECH  je dostupná u mlýnků G75 a G85.

 

PERFEKTNÍ GRANULOMETRIE

Snadné a přesné mikrometrické nastavení umožňuje baristům říditkaždý shot s větší přesností. Barista může číst vzdálenost mlecích kamenů přímo z displeje, aby lépe porozuměl proměnným nastavení mletí.

 

Parametry