SUMMER shopping slevy až -35 % na celém e-shopu. 🤯

Moccamaster KBG Select, Stone Grey

67 bodů do věrnostního systému
6 799 Kč
Skladem (1 ks)
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete při příštím nákupu ušetřit až 544 Kč

Popis produktu:

Moccamaster KBG Select patří mezi nejlepší domácí překapávače kávy, které jsou dostupné na našem trhu. Připraví až 1,25 l vašeho oblíbeného nápoje v extrémně krátkém čase 6 minut.

Díky silnému měděnému topnému tělesu (1520 W) udržuje překapávač stálou teplotu během extrakce kávy, a to mezi 92–96 °C, což je pro přípravu kvalitní kávy zásadní. Hlavice s 9 otvory zajišťuje rovnoměrné namočení kávy.

Ovládání kávovaru je jednoduché a intuitivní. Stačí pouze naplnit zásobník na vodu, nasypat mletou kávu do propláchnutého papírového filtru a stisknout hlavní vypínač.

Velkou výhodou je také nová funkce SELECT, díky které můžete přizpůsobit rychlost průtoku vody, a tedy i čas extrakce kávy, požadovanému množství nápoje. Přepnutím tlačítka můžete jednoduše volit mezi variantou vhodnou pro přípravu 10 šálků (7 - 10), kdy je průtok vody rychlejší, nebo variantou pro 6 šálků (2 - 6), při které se průtok horké vody zpomalí, což je pro přípravu menšího množství kávy ideální.

Tento kávovar na překapávanou kávu dále disponuje aktivně vyhřívanou podložkou pod karafu. V případě, že kávu nespotřebujete ihned, vydrží káva ohřátá na příjemných 80–85 °C. Budoucí majitelé jistě ocení i praktický dripper s automatickým uzávěrem, který se uzavře, jakmile karafu vyjmete (systém Drip-Stop). Díky tomu zůstane vaše pracovní plocha čistá, bez nevzhledných skvrn od zaschlých kapek.

Parametry

Barva Černá
Materiál Nerez. ocel