SUMMER shopping slevy až -35 % na celém e-shopu. 🤯

Lamanti X680 s kompresorovou chladničkou C5

964 bodů do věrnostního systému

 ✔️ dva mlýnky na zrnkovou kávu  ✔️ příprava horké čokolády  ✔️ tryska pro výdej horké vody ✔️ dotykový displej 10.1''

192 990 Kč
Do 3 dnů (10 ks) - Skladem u dodavatele
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete při příštím nákupu ušetřit až 15 439 Kč

Detailní popis produktu

Profesionální kávovar nejvyšší řady X se dvěma mlýnky a dvěma velkými násypkami je to pravé pro dokonale silnou a ryhcle připravenou kávu. Kávovar modelového roku 2023 je se svou kapacitou až 200 káv denně vhodný do hotelů, velkých kanceláří, čerpacích stanic a gastro provozů. Díky dvěma integrovaným mlýnkům nabízí možnost výběru ze dvou zrnkových káv a horké čokolády z prášku. Samozřejmostí je i příprava kávy s čerstvým mlékem. Tento model zaujme svým moderním designen, velkým dotykovým displejem a robustní kovovým provedením.

Kávovar nabízí více než 30 druhů nápojů a kávou je zásoben hned ze dvou objemných oddělených násypek (2x 1200g) na dva druhy zrnové kávy. Zároveň má i samostatnou násypku na horkou čokoládu (1500g). Kávovar také disponuje tryskou na horkou vodu a mléčným systémem se senzorem teploty, který má automatické čištění. Čištění usnadní i vyjímatelná spařovací jednotka. Objem nádržky jsou 4 litry, ale kávovar je možné napojit i na vodovodní řád. 

speciální funkce: 

  • Možnost připojení Cashless systému
  • Možnost uzamčení nastavení heslem
  • Vzdálená správa kávovaru přes internet (IOT Cloud - tracking a analýza dat)

Kompresorová chladnička C5

Tato kompresorová chladnička s displejem je vhodná k chlazení mléka. Ve spojení s kávovarem Lamanti X680 je lze využít k automatickému hlídání teploty a hladiny mléka. Obsah chladničky lze chladit na teplotu +1°C a teplota je automaticky regulovaná termostatickým čidlem. Aktuální teplotu lze sledovat na displeji. Chadnička je uzamykatelná a otevření dvířek je akusticky signalizováno. Vnitřní nádoba na mléko s víkem má kapacitu 5 litrů. Součástí balení je NTC čidlo teploty, kovová trubička na mléko, box pro automatické čištění a propojovací kabel s kávovarem. 
 
Parametry chladničky: 
  • hmotnost: 16kg
  • napětí: 240V
  • rozměr (š x v x h): 250x480x460 mm
  • barva: černá
  • chlazení R600a

Parametry

Barva Černá
barva Černá
napojení na řád a odpad ano
Objem nádrže na vodu 4l
Napětí 240 V
Příkon 2500 W
Kapacita zásobníku kávového odpadu až 45 porcí
Rozměry (HxŠxV) 380x690x560 mm
Mléčný systém Ano
Hmotnost 30 kg