SUMMER shopping slevy až -35 % na celém e-shopu. 🤯

489 bodů do věrnostního systému

 ✔️ příprava horké čokolády  ✔️ dotykový displej 10'' ✔️ možnost připojení na vodovodní řád a odpad 

97 990 Kč
Do 3 dnů (10 ks) - Skladem u dodavatele
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete při příštím nákupu ušetřit až 7 839 Kč

Detailní popis produktu

Kávovar profesionální řady Lamanti ES4C  je skvělou volbou do velkých kanceláří či gastro provozů pro přípravu kávy a horkých nápojů s kapacitou až 200-300 káv denně a patří k jednomu z vrcholů profesionální řady Lamanti. Kávovar vašim zákazníkům či zaměstnancům nabídne 20 druhů nápojů včetně automatické přípravy horké čokolády a výdeje horké vody. Design kávovaru kombinuje ušlechtilé materiály jako je kov, sklo a leštěný nerez. Ovládání je snadné a intuitivní díky velkému 10'' barevnému displeji.
Vše začíná pomletím kávy. Profesionální mlýnek Ditting s velkými mlecími kameny zajistí jemné pomletí kávových zrn v nejvyšší možné kvalitě. Spařovací jednotka s volitelným přítlakem i délkou předspaření pojme až 14 gramů kávy. Množství je nastavitelné od 5 gramů kávy. Díky technicky propracované konstrukci je možné kombinovat kávu i horkou čokoládu a připravit tak nápoj Lamantino, tedy jemnou horkou čokoládu se špetkou silného ristretta. 
Kávovar Lamanti ES4C je určen pro denní přípravu asi 200 - 300 šálků kávy. Tomu odpovídají i velké, zamykatelné zásobníky (až 200 porcí) či možnost napojení na propad kávových zbytků. Kávovar je také připojitelný na vodovodní řad. V případě jakékoli komplikace kávovar díky inteligentnímu systému chybového hlášení automaticky informuje uživatele či přímo servisní středisko (je-li instalován komunikační wifi/3G/4G modul). Kávovar má režim správce s možností uzamčení nastavení před nežádoucím přenastavením hodnot a nabízí možnost vzdálené správy přes wifi či 4G a podrobnou evidenci jednotlivých druhů nápojů včetně vyhodnocení denních špiček výdeje. Tato variantá má také možnost připojení Cashless systému (QR, čtečka karet).
  komponenty kávovaru:
  • Mlýnek Ditting (Švýcarsko)
  • Vodní ventil ODR (Itálie)
  • Spínací ventily AVS Römer (Německo)
  • Boiler Backer HTS (Švédsko)
  • Termoregulace Emerson (USA)
  • Čerpadlo Embraco (Brazílie)

  Barva: matová černá s předním panelem z plošně lepeného skla a doplňky v provedení nerez

  Parametry

  Barva Černá
  napojení na řád a odpad ano
  Napětí 230 V / 50 Hz
  Příkon 2700 W
  Kapacita zásobníku kávového odpadu až 200 porcí
  Délka přívodního kabelu 1,2 m
  Rozměry (HxŠxV) 700x420x450 mm
  263 g 50kg
  Kapacita násypníku 1800g