Doprava ZDARMA od 1500 Kč 🚚

Bezzera UNICA PID

✔️ Profesionální hlava E61 ✔️ Regulace teploty PID ✔️ Analogový manometr

33 900 Kč
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete ušetřit až 2 712 Kč

Výrobce: Bezzera Kód produktu: P00037

Kompaktní domácí a přitom výkonný, espresso kávovar Bezzera UNICA PID. Profesionální komponenty, díky kterým během chvíle dosáhnete perfektního espressa i krémového cappuccina, a to i v domácích podmínkách. 

Kávovar má měděný bojler o objemu 0,5 l a pracuje s vibračním čerpadlem. Je jedním z nejmenších kávovarů s hlavou E61 s ručním ovládáním pomocí postranní páky (manuální ovládání). Profesionální termoskopicky vyhřívaná hlava zaručuje výbornou tepelnou stabilitu a dohromady se systémem regulace teploty PID nabízí výjimečně dobré výsledky pro všechny, kteří při práci s výběrovou kávou nechtějí dělat kompromis. 

Pro kontrolu tlaku extrakce slouží analogový manometr, teplotu vody i páry lze regulovat pomocí PID. Na displeji se zároveň dlouhým stisknutím tlačítka plus přepíná mezi extrakcí a párou. 

Kávovar má vyjímatelnou nádržku na vodu o objemu 3 l a díky teplu z bojleru je na horní části kávovaru možné pasivní nahřívání hrnků

Kávovar se rychle zahřívá, po ukončení extrakce a přepnutí na páru je na kávovaru možné plnohodnotně šlehat mléko během minuty až dvou.

UNICA PID je ideální pro domácí použití, pokud preferujete predevším espresso. Pokud si ale rádi dopřejete i kávu s napěněným mlékem, rozhodně nebudete zklamaní.  

Součástí balení:

- 2 misky (single a double)

- slepá miska

- páka s jednou výpustí

- páka s dvojitou výpustí

- plastová odměrka

- plastový tamper

Kávovar se vyrábí ručně v Itálii.  

Nabízíme záruční i pozáruční servis. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo se Vám kávovar porouchal či potřebuje jen pravidelný servis, neváhejte náskontaktovat.

Specifikace

Bojler - materiál Jednobojlerový, Měď
Kávový bojler objem 0,5 L
Rozměry (výška x šířka x hloubka) 375 x 250 x 425 mm
Regulace teploty PID ANO
Hmotnost 21,5 kg
Čerpadlo Vibrační