SUMMER shopping slevy až -35 % na celém e-shopu. 🤯

Ascaso Steel UNO PID, Black&Wood + Eureka Mignon Manuale, BL black

211 bodů do věrnostního systému
-10%
Zvýhodněná sada kávovar + mlýnek Ideální kombinace pro začínajícího kávového nadšence
Běžná cena 46 952 Kč. Ušetříte 10% (4 695 Kč) 42 257 Kč
ks
Registrujte se a v rámci věrnostního systému můžete při příštím nákupu ušetřit až 3 381 Kč

Kód produktu: BUASSUNOPIDBWEMMABLBL

Poloprofesionální kávovar s nastavitelnou teplotou vody vhodný pro domácí baristy v černé barvě s dřevěnými doplňky. Kromě designových prvků se Ascaso pyšní také technologickými vychytávkami, který zpříjemňují přípravu kávy. Vybírat si můžete z různobarevného provedení černé, bílé nebo nerezové.
 
Kávovar zvládne vyšší zátěž. Neumí však připravovat kávu i cappuccino zároveň. Díky nastavitelnosti teploty vody na výstupu si můžete hrát s chutěmi kávy při různé teplotě.
23
 
 

Eureka Mignon Manuale BL black

18088_eureka-mignon-manuale--bl-black

Specifikace mlýnku: 

Eureka Mignon Manuale je základní model od italského výrobce mlýnků. Mlýnek má manuální dávkování, je tedy bez časovače. Doporučujeme dokoupit váhu.

K hlavním přednostem patří přímé mletí do páky, jde o freshový mlýnek.

Hrubost mletí se nastavuje plynule/bezkrokově, tzv. stepless systém - bezkrokový (mikrometrický) systém regulace hrubosti mletí je patentovaný výrobcem Eureka. Jedná se o systém, kdy je hrubost regulována spodním kamenem. Po údržbě a čištění je tedy zachován nastavený stupeň hrubosti mletí.

Dále je mlýnek vybaven systémem ACE = Anti-Clumps and Electrostaticity. Tento systém brání projevům hrudkovatění a působení elektrostatiky.

Jedná se o mlýnek s manuálním dávkováním.