Reference

Naše káva je oceňována jak profesionály z gastronomie, tak také milovníky dobré kávy v domácích podmínkách. Spolupracujeme s každým, kdo má zájem dělat kávu s maximální péčí a nabízet svým zákazníkům špičkovou kvalitu.

Naším cílem není jen kávu dodat, ale také Vám pomoci ji umět skvěle připravit, abyste docílili dokonalého espressa.

Kavárny a restaurace

hotel tanzbergihnacak_2

fotkaendliendli

1f996031031613.563ddde35b35c15167469_358193524524779_6362728533970198092_o

Naši zákazníci

Copy of Garance spokojenosti (1)Kávu jsem začal pít teprve před třemi lety. Do té doby jsem někdy na návštěvě dostal ochutnat rozpustnou kávu a prostě mi nechutnala. Pak jsem ochutnal u kamarádů z domácího espresa a poznal jsem, že to není zase tak špatné. Koupil jsem si svůj první pákový kávovar, protože jsem se dočetl, že automat je drahý a stejně z něj fakt dobré kafe nedostanu. Postupně jsem se propil od kapučína až k ristretu. Pořád jsem ale nedokázal udělat takové, jaké jsem chtěl. Věděl jsem, jak má chutnat, ale nešlo to. Teď už to ale jde a doma udělám stejnou kávu jako v lepších kavárnách. Vyměnil jsem i kávovar a je to nádhera. Děkuji.

Petr Vlk

Velká pochvala Café d´ Elvert, velmi ochotný a prozákaznický pan majitel. Opravdový profík se zájmem o to co dělá a nabízí, Copy of Garance spokojenosti (2)
perfektní komunikace. Kéž by byl každý e-shop takto vstřícný.

Milan Zindler

 


Kurz bol užasný. Naučila som sa množstvo zaujímavých vecí. Atmosféra na kurze bola tak príjemná a priateľská, že čas utekal  Copy of Garance spokojenosti (4)skutočne rýchlo. Veľmi profesionálny prístup a skvelé prepojenie teórie a praxe. Budem odporúčať každému, kto chce pochopit alchímiu ohľadne prípravy espressa a cappucina :) Držím palce, nech sa Vám darí a teším sa na ďalšie kurzy od Vás.

Eva Kokindová

 

Za každým z našich zákazníků se odehrává jiný kávový příběh

Untitled design (14)

  

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.