Update 1.4. 9:00 Přátelé, množí se dotazy s ohledem na rozhodnutí vlády, takže: Kurzy v ČR – do odvolání zrušeno. ✔️Prodejna se mění na výdejní místo: udělejte prosím objednávku předem, každý všední den od 9 do 17 hodin.Platba možná pouze kartou ✔️Eshop: Doprava na kávu zdarma od 300 Kč, abychom zpříjemnili domácí pohodu ✔️Kávy máme dostatek, pražírna funguje normálně. Přejeme hodně zdraví a pevné nervy!

Reference

Naší prvořadou prioritou je spolupráce se zákazníkem založená na přátelském vztahu a zákazníkova spokojenost nejen z uskutečněného nákupu, ale také z péče před i po nákupu. Kromě prodeje kávy, baristických kurzů a dalšího vybavení pro přípravu dokonalé kávy píšeme blogy, návody, natáčíme videa a spoustu dalších aktivit.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme, abyste i vy měli v kavárně nebo doma dokonalou kávu.

Ice Cream Party (1)

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Copy of Garance spokojenosti (1)Kávu jsem začal pít teprve před třemi lety. Do té doby jsem někdy na návštěvě dostal ochutnat rozpustnou kávu a prostě mi nechutnala. Pak jsem ochutnal u kamarádů z domácího espresa a poznal jsem, že to není zase tak špatné. Koupil jsem si svůj první pákový kávovar, protože jsem se dočetl, že automat je drahý a stejně z něj fakt dobré kafe nedostanu. Postupně jsem se propil od kapučína až k ristretu. Pořád jsem ale nedokázal udělat takové, jaké jsem chtěl. Věděl jsem, jak má chutnat, ale nešlo to. Teď už to ale jde a doma udělám stejnou kávu jako v lepších kavárnách. Vyměnil jsem i kávovar a je to nádhera. Děkuji.

Petr Vlk

Velká pochvala DokonalaKava.cz, velmi ochotný a prozákaznický pan majitel. Opravdový profík se zájmem o to co dělá a nabízí, Copy of Garance spokojenosti (2)
perfektní komunikace. Kéž by byl každý e-shop takto vstřícný.

Milan Zindler

 

 
Kurz bol užasný. Naučila som sa množstvo zaujímavých vecí. Atmosféra na kurze bola tak príjemná a priateľská, že čas utekal  Copy of Garance spokojenosti (4)skutočne rýchlo. Veľmi profesionálny prístup a skvelé prepojenie teórie a praxe. Budem odporúčať každému, kto chce pochopit alchímiu ohľadne prípravy espressa a cappucina :) Držím palce, nech sa Vám darí a teším sa na ďalšie kurzy od Vás.

Eva Kokindová

 

ZA KAŽDÝM Z NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ SE ODEHRÁVÁ JINÝ KÁVOVÝ PŘÍBĚH

Untitled design (14)