Proč my

Eshopů s kávou, kávovary, mlýnky a baristickými doplňky najdete na našem trhu celou řadu.Tak jaké jsou naše výhody?záruka a reklamace(3)

  • Absolutně čerstvá káva

 Nejlepší káva je v rozmezí 3 dny až jeden měsíc. Pokud se Vám stane, že dostane od nás kávu starší, pošlete nám ji na naše náklady a my Vám ji zdarma vyměníme.

  • Skvělé reference

Kvalitu naší kávy oceňují profesionálové z oboru, jako je například Michelinský šéfkuchař Marcel Ihnačák. Baristickými kurzy prošlo mnoho zákazníků, kteří jsou nadšeni z jedinečného zážitku. Reference si můžete přečíst na našem facebooku nebo v sekci reference.

  • Vše na jednom místě 

Naše filozofie je prodávat zážitky, nejen zboží. Proto u nás můžete nakoupit nejen kávu, příslušenství pro přípravu kávy, prostředky na čištění kávovarů, ale i baristické kurzy. Navíc zdarma poskytujeme informace a návody o kávě.

  • Doprava zdarma

Kávu se snažíme přiblížit našim zákazníkům také cenou dopravy. Je pro nás důležité, aby vaše objednávka dorazila v pořádku a v čas. Proto využíváme služeb ověřených dopravců. Navíc při nákupu nad 1000 Kč nabízíme dopravu zdarma.

  • Profesionální komunikace

Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá. Říká se, náš zákazník, náš pán. Pro nás to není jen nějaké klíšé! K potřebám našich zákazníků přítupujeme individuálně a ochotně řešíme každý dotaz či přání. Obrátit se na nás můžete elektornickou formou, telefonicky, či domluvit si schůzku. Přiblížit kávu lidem znamená s nimi i profesionálně komunikovat.

  • Ta nejlepší kvalita

Kvalita je pro nás nejdůležitějším měřítkem při výběru dodavatelů. S veškerým zbožím, které na našem e-shopu nabízíme, také osobně v provozu pracujeme. To je pro nás záruka kvality! Pokud budete s našimi službami nespokojeni, samozřejmostí je vrácení peněz.