Update 24.3. 9:00 Přátelé, množí se dotazy s ohledem na rozhodnutí vlády, takže: Kurzy v ČR – do odvolání zrušeno. Nevztahuje se na něho nařízení, ale pro klid duše ✔️Prodejna se mění na výdejní místo: udělejte prosím objednávku předem, každý všední den od 9 do 17 hodin.Platba možná pouze kartou ✔️Eshop: Doprava na kávu zdarma od 300 Kč, abychom zpříjemnili domácí pohodu ✔️Kávy máme dostatek, pražírna funguje normálně. Přejeme hodně zdraví a pevné nervy!

O nás

V roce 2015 jsme začali jako značka čerstvé kávy. Zpočátku jsme dodávali kávu pouze velkoobchodně kavárnám a restauracím a postupně k tomu přidávali baristické kurzy, nejen pro kavárny, ale i pro domácí nadšence do espressa.

Na Vánoce roku 2015 se prodalo prvních 100 baristických kurzů domácí přípravy espressa a cappuccina a poptávka po naší kávě z řad našich fanoušků způsobila potřebu prodávat naši kávu i přes eshop.

Ten se postupně rozrůstal a už jsme neprodávali jen čerstvou kávu a baristické kurzy, ale také kávovary, doplňky a další pomůcky, se kterými sami pracujeme. Na Vánoce v roce 2016 se už prodalo přes 300 kurzů, velké množství kávy a vybavení.

Najednou jsme zjistili, že původní název e-shopu, který vystupoval pod značkou kávy, není úplně vhodný, jelikož prodej kávy tvořil jen část obratu, a proto jsme se rozhodli udělat e-shop se samostatnou značkou – DOKONALAKAVA.CZ.

_LJS7179569

Proč dokonalá káva? Protože na našem e-shopu najdete vše pro přípravu dokonalé kávy, ať už v kavárně nebo v domácích podmínkách.

Naše motto zní „děláme to jinak“. Nepřistupuje k obchodu tak, že prodáme kurz, kávu nebo kávovar a už dál se nestaráme. Připravujeme pro vás články o kávě, různé návody, nebo pokud si nevíte rady, stačí napsat na mail nebo chat a rádi zdarma poradíme.

S kým se při komunikaci s námi potkáte:

_LJS7187572

Jan Houdek

Spolumajitel firmy, má na starosti vedení e-shopu a pořádání kurzů. Když nás budete chtít pochválit nebo se vám nebude něco líbit, tak pište právě mu. Ve firmě má totiž na starosti komunikaci se zákazníky. Chcete s námi velkoobchodně spolupracovat? Tak pak vytočte číslo 774 088 563 nebo napište na jan.houdek@dokonalakava.cz a určitě se s Honzou domluvíte.

Tel: 774 088 563

Mail: jan.houdek@dokonalakava.cz

495-1_untitled-design--6673

Richard Stehlík

Také spolumajitel firmy, barista a školitel. Potkáte se s ním nejspíše na kurzu nebo při degustacích káv. Jestliže máte kavárnu a chcete se prezentovat naší kávou, tak pak volejte Richardovi na 608 82 72 82 a domluvite se na schůzce. Bude potěšen, že vám může dát ochutnat. Jak říká, zrušil by maily, takže raději telefonujte.

Tel: 608 82 72 82

Naše videa

Na youtube najdete spoustu videí i návodů. Nicméně málo z nich můžete použít při přípravě espressa. ...

Kdo jsme

V roce 2015 jsme začali jako značka čerstvé kávy. Zpočátku jsme dodávali kávu pouze velkoobchodně ka...

Reference

Naší prvořadou prioritou je spolupráce se zákazníkem založená na přátelském vztahu a zákazníkova spo...

Proč my

Eshopů s kávou, kávovary, mlýnky a baristickými doplňky najdete na našem trhu celou řadu.Tak jaké js...