O nás

Působíme na trhu od roku 2015, kdy jsme uvedli vlastní značku kávy a začali pořádat školení přípravy kávy pro veřejnost i profesionální baristy. Nyní máme v Brně obchod a showroom s kávou, kávovary a baristickým vybavením, a zároveň provozujeme e-shop Dokonalakava.cz pro Českou a Slovenskou republiku

 Prioritou je pro nás dodávat zákazníkům kávu i vybavení v nejvyšší možné kvalitě, poskytovat odborné poradenství a péči nejen při nákupu, ale také v případě řešení reklamací. Vždy se snažíme o rychlou komunikaci a spolehlivý servis. Nabízíme sortiment výhradně od dodavatelů, ke kterým máme sami důvěru, a který důkladně prověřujeme.

 Pravidelně se vzděláváme a je pro nás také důležité předávat a sdílet informace o kávě a její přípravě v podobě článků, videí, odborných školení i osobních doporučení, protože věříme, že si každý může připravit svůj šálek dokonalé kávy. 

Naše káva Dopraženo!

Klademe důraz na to, aby se káva dostala k zákazníkovi co nejčerstvější a k hlavní filozofii značky Dopraženo! patří respekt k rozmanitosti druhů kávových zrn i individuálních chuťových preferencí jejích konzumentů. Proto se snažíme nabídnout spektrum káv s různou intenzitou a stupněm pražení od světlého po tmavé.

Dokonalá káva je pro nás synonymem takové chuti, která nejlépe vystihuje konkrétní profil vybrané kávy, je stoprocentně čerstvá a kvalitně připravená.

 Baristické kurzy 

Naše kurzy jsou jedinečné svým pojetím, ve kterém se snažíme o vyváženost mezi teorií a praxí a zároveň zohlednění domácích podmínek, které nejsou vždy ideální. Učíme přípravu espressa, cappuccina a základy latte artu, a snažíme se nastínit širší souvislosti spojené s přípravou kávy tak, aby si zájemci odnesli nejen konkrétní rady a návody, ale byli také později schopni sami o přípravě kávy přemýšlet a tvořivě s ní pracovat. 

S kým se při komunikaci s námi potkáte:

_LJS7187572

Jan Houdek - marketing, vývoj e-shopu

Záliba v kávě a podnikatelský záměr uvést na trh vlastní značku definitivně určily Honzovo profesní směřování. Od roku 2015, kdy společně s Richardem Stehlíkem založili firmu, se káva a vše s ní spojené stala doslova jeho životním stylem.

Honzovou hlavní doménou je marketing, sociální sítě a e-shop Dokonalakava.cz, který je jeho dítětem a srdeční záležitostí. Největší radost mu ale dělají služby zákazníkům a následně jejich spokojené ohlasy. Rád se inspiruje a učí od specialistů a zkušených firem, protože věří, že rozvoj a růst je podmíněný stálým vzděláváním a získáváním nových podnětů.

Přál by si, aby se Dokonalakava.cz stala synonymem kvality a první volbou zákazníků při výběru kávy a vybavení pro domácí i profesionální baristy. Jeho nejoblíbenější kávou je espresso z kávy Po Italsku.

Mail: jan.houdek@dokonalakava.cz

 

_LJS0858

Radim Bartoš – zákaznický servis, nákup

Jako student vysoké školy přišel Radim do firmy za nabídkou brigády. Práce s kávou ho začala natolik bavit, že když přišla nabídka stálé pracovní pozice, nemohl odmítnout. Má rozmanité úkoly, mezi které patří nákup zboží, komunikace se zákazníky a dodavateli a expedice zboží.

Má skvělý organizační talent, který je znát nejen na uspořádání materiálu ve skladu, ale například i při řešení dynamických změn v rozvrhu kurzů. Těší ho servis zákazníkům a mnohdy ojedinělé dotazy a připomínky bere jako výzvu i motivaci. Vždy se snaží o spokojenost všech stran.

Nejčastěji pije espresso z kávy Po Italsku, která nikdy nesmí chybět na mlýnku, radost mu ale dělají i limitované edice káv Dopraženo!, z posledních například světle pražený Monsoon.

Mail: Radim.bartos@dokonalakava.cz

Tel: 773 371 000

mlady podnikatel

Záznamy nebyly nalezeny...