O nás

V roce 2015 jsme začali jako značka čerstvé kávy. Zpočátku jsme dodávali kávu pouze velkoobchodně kavárnám a restauracím a postupně k tomu přidávali baristické kurzy, nejen pro kavárny, ale i pro domácí nadšence do espressa.

Na Vánoce roku 2015 se prodalo prvních 100 baristických kurzů domácí přípravy espressa a cappuccina a poptávka po naší kávě z řad našich fanoušků způsobila potřebu prodávat naši kávu i přes eshop.

Ten se postupně rozrůstal a už jsme neprodávali jen čerstvou kávu a baristické kurzy, ale také kávovary, doplňky a další pomůcky, se kterými sami pracujeme. Na Vánoce v roce 2016 se už prodalo přes 300 kurzů, velké množství kávy a vybavení.

Najednou jsme zjistili, že původní název e-shopu, který vystupoval pod značkou kávy, není úplně vhodný, jelikož prodej kávy tvořil jen část obratu, a proto jsme se rozhodli udělat e-shop se samostatnou značkou – DOKONALAKAVA.CZ.

Proč dokonalá káva? Protože na našem e-shopu najdete vše pro přípravu dokonalé kávy, ať už v kavárně nebo v domácích podmínkách.

Naše motto zní „děláme to jinak“. Nepřistupuje k obchodu tak, že prodáme kurz, kávu nebo kávovar a už dál se nestaráme. Připravujeme pro vás články o kávě, různé návody, nebo pokud si nevíte rady, stačí napsat na mail nebo chat a rádi zdarma poradíme.

S kým se při komunikaci s námi potkáte:

_LJS7187572

Jan Houdek

Spolumajitel firmy, má na starosti vedení e-shopu a pořádání kurzů. Když nás budete chtít pochválit nebo se vám nebude něco líbit, tak pište právě mu. Ve firmě má totiž na starosti komunikaci se zákazníky. Chcete s námi velkoobchodně spolupracovat? Tak pak napište na jan.houdek@dokonalakava.cz a určitě se s Honzou domluvíte.

Mail: jan.houdek@dokonalakava.cz

_LJS9674

Richard Stehlík

Také spolumajitel firmy, barista a školitel. Potkáte se s ním nejspíše na kurzu nebo při degustacích káv. Jestliže máte kavárnu a chcete se prezentovat naší kávou, tak pak volejte Richardovi na 608 82 72 82 a domluvite se na schůzce. Bude potěšen, že vám může dát ochutnat. 

Tel: 608 82 72 82

mlady podnikatel

Záznamy nebyly nalezeny...