Změna v otevírací době prodejny a dovolená Tento týden upravujeme otevírací dobu naší prodejny v Brně. Pondělí, úterý, středa: 9 - 17 hodin Čtvrtek 30.6.: 9 až 18 hodin pátek 1.7.: 9 až 15 hodin od 4.7. do 10.7. bude prodejna i e-shop mimo provoz. Expedice všech objednávek bude znovu probíhat v pondělí 11.7.

O nás

Působíme na trhu od roku 2015, kdy jsme uvedli vlastní značku kávy a začali pořádat školení přípravy kávy pro veřejnost i profesionální baristy. Nyní máme v Brně obchod a showroom s kávou, kávovary a baristickým vybavením, a zároveň provozujeme e-shop Dokonalakava.cz pro Českou a Slovenskou republiku

 Prioritou je pro nás dodávat zákazníkům kávu i vybavení v nejvyšší možné kvalitě, poskytovat odborné poradenství a péči nejen při nákupu, ale také v případě řešení reklamací. Vždy se snažíme o rychlou komunikaci a spolehlivý servis. Nabízíme sortiment výhradně od dodavatelů, ke kterým máme sami důvěru, a který důkladně prověřujeme.

 Pravidelně se vzděláváme a je pro nás také důležité předávat a sdílet informace o kávě a její přípravě v podobě článků, videí, odborných školení i osobních doporučení, protože věříme, že si každý může připravit svůj šálek dokonalé kávy. 

Naše káva Dopraženo!

Klademe důraz na to, aby se káva dostala k zákazníkovi co nejčerstvější a k hlavní filozofii značky Dopraženo! patří respekt k rozmanitosti druhů kávových zrn i individuálních chuťových preferencí jejích konzumentů. Proto se snažíme nabídnout spektrum káv s různou intenzitou a stupněm pražení od světlého po tmavé.

Dokonalá káva je pro nás synonymem takové chuti, která nejlépe vystihuje konkrétní profil vybrané kávy, je stoprocentně čerstvá a kvalitně připravená.

 Baristické kurzy 

Naše kurzy jsou jedinečné svým pojetím, ve kterém se snažíme o vyváženost mezi teorií a praxí a zároveň zohlednění domácích podmínek, které nejsou vždy ideální. Učíme přípravu espressa, cappuccina a základy latte artu, a snažíme se nastínit širší souvislosti spojené s přípravou kávy tak, aby si zájemci odnesli nejen konkrétní rady a návody, ale byli také později schopni sami o přípravě kávy přemýšlet a tvořivě s ní pracovat. 

S kým se při komunikaci s námi potkáte:

_LJS7187572

Jan Houdek - káva, kurzy, vývoj e-shopu

Záliba v kávě a podnikatelský záměr uvést na trh vlastní značku definitivně určily Honzovo profesní směřování. Od roku 2015, kdy s tehdejším společníkem založili firmu, se káva a vše s ní spojené stala doslova jeho životním stylem.

Honzovou hlavní doménou je náš hlavní produkt. Káva a baristické kurzy. Zároveň také neustále vylepšuje náš e-shop Dokonalakava.cz, který je jeho dítětem a srdeční záležitostí. Největší radost mu ale dělají služby zákazníkům a následně jejich spokojené ohlasy. Rád se inspiruje a učí od specialistů a zkušených firem, protože věří, že rozvoj a růst je podmíněný stálým vzděláváním a získáváním nových podnětů.

Přál by si, aby se Dokonalakava.cz stala synonymem kvality a první volbou zákazníků při výběru kávy a vybavení pro domácí i profesionální baristy. Jeho nejoblíbenější kávou je espresso z Italské směsi.

E-mail: jan.houdek@dokonalakava.cz

 

_LJS0858

Radim Bartoš – zákaznický servis, nákup

Jako student vysoké školy přišel Radim do firmy za nabídkou brigády. Práce s kávou ho začala natolik bavit, že když přišla nabídka stálé pracovní pozice, nemohl odmítnout. Má rozmanité úkoly, mezi které patří nákup zboží, komunikace se zákazníky a dodavateli a expedice zboží.

Má skvělý organizační talent, který je znát nejen na uspořádání materiálu ve skladu, ale například i při řešení dynamických změn v rozvrhu kurzů. Těší ho servis zákazníkům a mnohdy ojedinělé dotazy a připomínky bere jako výzvu i motivaci. Vždy se snaží o spokojenost všech stran.

Nejčastěji pije espresso Italské směsi, která nikdy nesmí chybět na mlýnku, radost mu ale dělají i limitované edice káv Dopraženo!

E-mail: Radim.bartos@dokonalakava.cz

Tel: 773 371 000

IMG_0944

Lenka Jindřichová – prodejna Brno, marketing, sociální sítě

Lenka je nejnovějším členem našeho týmu, začala u nás jako brigádnice při vysoké škole. Práce v prostředí kávy a skvělého týmu s možností seberealizace ji ale natolik zaujala, že při nabídce pracovní pozice nemohla jinak než nabídku přijmout. I nadále jako při studiu ji baví se vzdělávat, hledat nové nápady a informace a hlavně tvořit. Práci Lenky nemůžete přehlédnout, stará se o fotky, videa a celkový design na sociálních sítích a webu.

S Lenkou se můžete setkat na prodejně v Brně. Ráda Vám poradí při výběru kávy nebo kávovaru. A i pokud ji jako „nováčka“ zaskočíte s náročnými dotazy vždy si poradí, ráda přijímá nové výzvy.

Nejraději pije espresso nebo cappuccino ze Sicilské směsi. Ale pokaždé ji potěší i tmavěji pražené limitky!


mlady podnikatel

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení