NOVINKY: Uganda a Timor ☕️, -20 % na vybavení TAIRRO

O nás

Působíme na trhu od roku 2015, kdy jsme uvedli vlastní značku kávy a začali pořádat školení přípravy kávy pro veřejnost i profesionální baristy. Nyní máme v Brně obchod a showroom s kávou, kávovary a baristickým vybavením, a zároveň provozujeme e-shop Dokonalakava.cz.

 Prioritou je pro nás dodávat zákazníkům kávu i vybavení v nejvyšší možné kvalitě, poskytovat odborné poradenství a péči nejen při nákupu, ale také v případě řešení reklamací. Vždy se snažíme o rychlou komunikaci a spolehlivý servis. Nabízíme sortiment výhradně od dodavatelů, ke kterým máme sami důvěru, a které důkladně prověřujeme.

 Pravidelně se vzděláváme a je pro nás také důležité předávat a sdílet informace o kávě a její přípravě v podobě článků, videí, odborných školení i osobních doporučení, protože věříme, že si každý může připravit svůj šálek dokonalé kávy. 

Naše káva Dopraženo!

Klademe důraz na to, aby se káva dostala k zákazníkovi co nejčerstvější a k hlavní filozofii značky Dopraženo! patří respekt k rozmanitosti druhů kávových zrn i individuálních chuťových preferencí jejích konzumentů. Proto se snažíme nabídnout spektrum káv s různou intenzitou a stupněm pražení od světlého po tmavé.

 Dokonalá káva je pro nás synonymem takové chuti, která nejlépe vystihuje konkrétní profil vybrané kávy, je stoprocentně čerstvá a kvalitně připravená.

 Baristické kurzy 

Naše kurzy jsou jedinečné svým pojetím, ve kterém se snažíme o vyváženost mezi teorií a praxí a zároveň zohlednění domácích podmínek, které nejsou vždy ideální. Učíme přípravu espressa, cappuccina a základy latte artu, a snažíme se nastínit širší souvislosti spojené s přípravou kávy tak, aby si zájemci odnesli nejen konkrétní rady a návody, ale byli také později schopni sami o přípravě kávy přemýšlet a tvořivě s ní pracovat. 

S kým se při komunikaci s námi potkáte:


Jan Houdek - káva, kurzy, vývoj e-shopu 

Záliba v kávě a podnikatelský záměr uvést na trh vlastní značku definitivně určily Honzovo profesní směřování. Od roku 2015, kdy s tehdejším společníkem založili firmu, se káva a vše s ní spojené stala doslova jeho životním stylem.

Honzovou hlavní doménou je náš hlavní produkt. Káva a baristické kurzy. Zároveň také neustále vylepšuje náš e-shop Dokonalakava.cz, který je jeho dítětem a srdeční záležitostí. Největší radost mu ale dělají služby zákazníkům a následně jejich spokojené ohlasy. Rád se inspiruje a učí od specialistů a zkušených firem, protože věří, že rozvoj a růst je podmíněný stálým vzděláváním a získáváním nových podnětů.

Přál by si, aby se Dokonalakava.cz stala synonymem kvality a první volbou zákazníků při výběru kávy a vybavení pro domácí i profesionální baristy. Jeho nejoblíbenější kávou je espresso z Italské směsi.

E-mail: jan.houdek@dokonalakava.cz

 


Lenka Jindřichová – marketing, sociální sítě, web, prodej, prodejna Brno

Lenka - začala u nás jako brigádnice při vysoké škole stejně tak. Práce v prostředí kávy a skvělého týmu s možností seberealizace ji ale natolik zaujala, že při nabídce pracovní pozice nemohla odmítnout. I nadále jako při studiu ji baví se vzdělávat, hledat nové nápady a informace a hlavně tvořit. Práci Lenky nemůžete přehlédnout, stará se o fotky, videa a celkový design, náplň a vzhled na sociálních sítích a webu.

S Lenkou se můžete setkat na prodejně v Brně nebo na kurzu v Praze společně s Mirkem. Ráda Vám poradí při výběru kávy nebo kávovaru. Ráda vzdělává, učí a vysvětluje a pokud ji zaskočíte i s náročnějšími dotazy vždy si poradí, ráda totiž přijímá nové výzvy.

Nejraději pije ristretto nebo flatwhite z brazilské světle pražené arabiky. Ale pokaždé ji potěší i středně/světle pražené limitky!

E-mail: lenka.jindrichova@dokonalakava.cz

 


Tomáš Pečinka – zákaznický servis, sklad, expedice, prodejna Brno

Tom je nejnovějším přírůstkem týmu Dokonalakava.cz. Můžete ho potkat na prodejně v Brně, kterou má plně pod kontrolou. Poradí vám s výběrem domácího kávovaru nebo příslušenství a okouzleni jeho úsměvem a milým přístupem budete odcházet plní radosti. Nabídka ochutnávky dokonalého espressa hned při příchodu je jeho superschopností. Tomáš má také na starost expedici vašich objednávek a organizaci skladu.

Tom je vášnivý ochutnávač a většinou je mu jedno co pije, ale užívá si píše tmavě přaženou kávu.

E-mail: tomas.pecinka@dokonalakava.cz

Tel: +420 775 582 505

 

Miroslav Jakeš - baristický kurz

S Mirkem se můžete potkat na baristickém kurzu přípravy espressa a cappuccina na domácím kávovaru. Mirek je jako stvořený pro komunikaci s lidmi a do tématu který je mu blízký dokáže nadchnout kohokoli. Stejně tak jako většina lidí, co zavítá na náš web si umí užít dobrou kávu a je pro něj nedílnou součástí dne. 

Na kurzu chce předat všechny své znalosti a dokázat, že i vy můžete mít dokonalou kávu kdekoli a kdykoli. Nejraději má ristretto z tmavěji pražených káv nejen před sportovní aktivitou, ale i ke chvilce odpočinku.

Káva podtrhuje zážitek a kurz s tímto sympaťákem je zážitek sám o sobě!