Kávový catering

Kávový catering

 

Zajištujeme kávový catering pro nejrůznější příležitosti.

Udělejte z vaší akce zážitek! Vylepšete vaši venkovní, firemní nebo společenskou akci o kávový catering. Zajistíme přípravu oblíbených kávových nápojů, různé limonády, ledové čaje nebo i něco sladkého, například Banana bread. 

Máme vlastní stan včetně veškerého zázemí, takže kromě připojení na elektřinu a zdroje vody (nemusíme být připojení na řád) nepotřebujeme žádnou další výbavu. 

Kávu vybereme dle vašich požadavků, stejně jako kapacitu kávovaru a mlýnků. Účastníme se velkých veletrhů, ale také menších vinařských akcí. A takové espresso na ledu na letní venkovní akci umí pořádně nakopnout! 

Návrh bez názvu_1 

Přestože cateringové firmy nabízí komplexní gastronomické zajištění akcí, káva pro ně bývá vždy až na posledním místě. Často doplňujeme cateringové služby.

Pro účely cateringu pracují naši baristé pouze s čerstvě praženou výběrovou kávou z naší vlastní pražírny (100% arabica). 

Kalkulace (ceny jsou uvedeny bez DPH)Kalkulace (ceny jsou uvedeny bez DPH)-2

Každý typ akce vyžaduje jiný koncept, každá akce pak individuální přístup. Chcete-li poradit, které služby jsou pro vaši akci nejvhodnější, zavolejte nebo napište:

Jan Houdek, 774 088 563, info@dokonalakava.cz 

Kalkulace (ceny jsou uvedeny bez DPH)-3