SUMMER shopping slevy až -35 % na celém e-shopu. 🤯

Nakopněte vaši firmu s Dokonalou kávou!

Každé ráno je důležité zahájit s energií a vaši zaměstnanci si zaslouží jen to nejlepší. S naší kávou do firmy zajistíte nejen příjemné probuzení, ale také podpoříte produktivitu a dobrou náladu ve vašem pracovním prostředí.

Card image cap
Kvalita za rozumnou cenu

Čerstvá káva přímo z pražírny, chuť, kterou si vaši kolegové zamilují. A to vše za dostupnou cenu, která se do vašeho firemním rozpočtu pohodlně vejde. V závislosti na odběru kávy můžete nakoupit 1kg už od 400 Kč.

Ochutnejte
Card image cap
Žádné závazky, žádné limity

Tím, že si kupujete čerstvou kávu, je nesmysl klást podmínky na odběr či závazek. Zkrátka nejmenší odběr na velkoobchodní cenu je 3kg a až vám dojde, objednáte další. Po přihlášení do velkoobchodního účtu si můžete kávy libovolně mixovat a zkoušet dle vlastního výběru.

Card image cap
Bez kyselosti

Užijte si každý šálek bez obav z kyselé chuti. Naše káva je ohromující nejen svou kvalitou, ale také svou jemností a vyvážeností, která z ní dělá neodolatelný nápoj pro každou přestávku.

Nejsme jen pražírna. Neprodáváme jen kávu, ale zážitek. Kromě prodeje kávy prodáváme taky kávovary, pořádáme baristické kurzy. Pokud potřebujete poradit s přípravou kávy, výběrem nového kávovaru, umíme vše zajistit, aby užitek i zážitek byl pro vás maximální. 

Card image cap
Rychlé dodání do 2. dne

S námi nemusíte čekat. Objednejte si naši kávu ve všední den do 12:00 a můžete si být jisti, že bude doručena do vaší firmy na druhý den. Víme, že když káva ve firmě dojde, tak efektivita se výrazně snižuje. Ale tohle umíme vyřešit.

Card image cap
Jednoduché objednávání

Ušetřete si čas a stres s naším jednoduchým systémem objednávek. Můžete si zřídit účet na našem eshopu a nakupovat samostatně, případně můžete napsat mail a my už vše zařídíme.

Card image cap
Platba na fakturu

Po druhé objednávce můžete u nás nakupovat se splatností na fakturu. Je to jednodušší pro vás, i pro nás.

Naši spokojení zákazníci

Káva je výborná a rychlost dodání neuvěřitelná:-)

Helena Šebestová, VHZ-DIS, spol. s r.o.

Jsme spokojeni. rychle jednání i objednáni, dobra komunikace, káva nám chutná :)

Pavlína Reimanová ,A-WebSys, spol. s r.o.

Káva "po Sicisku" je moc chutná a krásně voní. Kupuji ji do našeho firemního kávovaru. Příjemná je i sleva u většího nákupu. Dodání je rychlé. Vřele doporučuji

Gabriela Vlachynská, Global Travel, spol., s.r.o.