Update 1.4. 9:00 Přátelé, množí se dotazy s ohledem na rozhodnutí vlády, takže: Kurzy v ČR – do odvolání zrušeno. ✔️Prodejna se mění na výdejní místo: udělejte prosím objednávku předem, každý všední den od 9 do 17 hodin.Platba možná pouze kartou ✔️Eshop: Doprava na kávu zdarma od 300 Kč, abychom zpříjemnili domácí pohodu ✔️Kávy máme dostatek, pražírna funguje normálně. Přejeme hodně zdraví a pevné nervy!

Káva pro firmy

Poskytujete svým zaměstnancům servis v podobě kávy a chcete, aby dostávali za velmi rozumné peníze kvalitu v podobě čerstvé kávy? Chcete vzbudit dojem u svých obchodních partnerů?  Nabídněte jim skvělou kávu.

doprazneo logo

 

 

 

 

S námi dostanete:

Čerstvou kávu dle vašeho výběru

Po přihlášení do našeho systému si můžete sami vybrat kávu podle chuti a data upražení

Objednávky už od 3kg s doručením do 48 hodin

Cena kávy od 420 Kč za 1kg v závislosti na velikosti odběru

Doplňkový servis – cukry, porcelán

Možnost půjčení kávovaru Lamanti

Doprava zdarma po celé ČR 

V rámci spolupráce nabízíme možnost zápůjčky kávovaru Lamanti v ceně kávy. Tento kávovar má speciální technologii spařovací jednotky, která je odlišná oproti ostatním automatům, dokážete na něm nastavit téměř správnou extrakci a společně s čerstvou kávou dosáhnete skvělého espressa. Rádi vám kávovar představíme na prodejně u nás v Brně. 

kavovary_rada2(1)

Zaškolení

Naším cílem není jen dodávat kávu. Chceme, aby vám naše káva chutnala. Samozřejmostí je nastavení kávovaru a zaškolení obsluhy u vás ve firmě. Jako nadstavbu pořádáme také kurzy pro asistentky a nadšence do kávy. Při stálém odběru dostanete od nás jako odměnu tento kurz zdarma.

Obal s vlastním logem

Rádi vám vytvoříme obal kávy s vaším firemním logem. Můžete tak kávu použít jako propagační reklamní předmět či dárek pro vaše klienty a dát si ji do nákladů

Máte-li zájem, přihlaste se do velkoobchodního systému a my vás budeme kontaktovat.

Osobní údaje

 

Fakturační adresa

Nevyplňujte toto pole:
 

Doporučují nás 

vhz-dis-logo1-300x77 

Káva je výborná a rychlost dodání neuvěřitelná:-)

Helena Šebestová, VHZ-DIS, spol. s r.o.

stažený soubor

Jsme spokojeni. rychle jednání i objednáni, dobra komunikace, káva nám chutná :)

Pavlína Reimanová ,A-WebSys, spol. s r.o.

stažený soubor (5)

Káva "po Sicisku" je moc chutná a krásně voní. Kupu ji ji do našeho firemního kávovaru. Příjemná je i sleva u většího nákupu. Dodání je rychlé. Vřele doporučuji!

Gabriela Vlachynská, Global Travel, spol., s.r.o.