Ježíškovy tipy na dárky

Vánoce se blíží šíleným tempem – už máte vybrány všechny dárky pod stromeček? Pokud ne, máme pro Vás pár tipů pro milovníky dokonalé kávy. Ježíšek pro Vás vybral dárky v různých tvarech, inspirujte se a vyberte ten nejvíc originální.

Baristické (3)

Plánujete nějakou drobnost do 500,- Kč? V tom případě doporučujeme jeden z poukazů nebo degustačního balíčku kávy.  

V degustačním balení najdete 4 druhy kávy balené po 100g, jedna tmavě pražená výběrová arabika, jedna směs arabik a středně praženou výběrou kávu z Hondurasu a Mexika. To vše je zabalena v dárkové krabičce s logem Dopraženo. 

Dárkový poukaz 500 Kč

Degustační balení 490 Kč

Baristické (2) 

Hledáte dárek pro milovníka kávy a nemůžete se rozhodnout? Darujte velmi oblíbený baristický kurz domácí přípravy espressa a cappuccina.

Tento kurz absolvovalo už přes 1000 domácích nadšenců přípravy espressa. Obdarovaný se naučí, jak si udělat dokonalou kávu, stejnou jako v kavárně.

Víte, že obdarovaný miluje cappuccino a chtěl by se naučit obrázky? Pak můžete darovat kurz Latté art.

Kurz přípravy espressa a cappuccina - 3000 Kč

Baristický kurz Latté art - 3900 Kč

Baristické (2)

Chceme si pořídit domů kávovar a nevíme, podle čeho vybírat? Darujte designový kávovar , a kromě kávovaru obdarovaný obdrží také dárkový poukaz na baristický kurz, kde se naučí, jak na něm pracovat tak, aby měl doma dokonalou kávu. Pomůžeme vám s výběrem veškerého vybavení tak, abyste měli doma lepší kávu než v kavárně.

Přijďte si vybrat váš nový kávovar k nám na prodejnu do Brna. 

Kávovary od 14 990 Kč