Ježíškovy tipy na dárky

Vánoce se blíží šíleným tempem – už máte vybrány všechny dárky pod stromeček? Pokud ne, máme pro Vás pár tipů pro milovníky dokonalé kávy. Ježíšek pro Vás vybral dárky v různých tvarech, inspirujte se a vyberte ten nejvíc originální.

DK-Vanoce2020-FB-Cover--A

Plánujete nějakou drobnost do 1000,- Kč? V tom případě doporučujeme jeden z poukazů, degustačního balíčku kávy nebo luxusního balení vánoční směsi kávy Purpura na plotně.

V degustačním balení najdete 4 druhy kávy balené po 150g, jedna tmavě pražená výběrová arabika z Brazílie, jedna směs arabik Po Italsku, naše nejoblíbenější káva, a pak směs Arabik s robustou Po Sicilsku a na ochutnání světle praženou směs Po Hipstersku. To vše je zabalena v dárkové krabičce s logem Dopraženo. 

Banner-2396x1263-Kurzy-C

Hledáte dárek pro milovníka kávy a nemůžete se rozhodnout? Darujte velmi oblíbený baristický kurz domácí přípravy espressa a cappuccina.

Tento kurz absolvovalo už přes 1500 domácích nadšenců přípravy espressa. Obdarovaný se naučí, jak si udělat dokonalou kávu, stejnou jako v kavárně.

Víte, že obdarovaný miluje cappuccino a chtěl by se naučit obrázky? Pak můžete darovat kurz Latté art.

Vanocni-Banner-2019-945x286--02-Ascaso

Chceme si pořídit domů kávovar a nevíme, podle čeho vybírat? Darujte designový kávovar , a kromě kávovaru obdarovaný obdrží také dárkový poukaz na baristický kurz, kde se naučí, jak na něm pracovat tak, aby měl doma dokonalou kávu. Pomůžeme vám s výběrem veškerého vybavení tak, abyste měli doma lepší kávu než v kavárně.

Přijďte si vybrat váš nový kávovar k nám na prodejnu do Brna.