Eureka Mignon Single Dose, White & Oak

Kód: EMSDWO
ZDARMAZDARMA
jghj
17 900 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
3.2.2023

Tichý mlýnek s nulovou retencí

Detailní informace

Detailní popis produktu

2_1

Mlýnek od italské značky Eureka je ojedinělý možností tzv. single dose. Tedy mletí po jednotlivých dávkách, nezůstane vám mezi mlecími kameny žádná přebytečná káva z předchozí dávky. Pokud hodně zkoušíte různé kávy, jde o skvělou volbu.

S ohledem na funkčnost mlýnek nemá časovač. Postupujete tak, že si nejdříve odvážíte do nádobky kávu (je součástí balení) a následně nasypete do násypky. Pustíte manuální mletí, a vymelete veškerou kávu. Pak profouknete díky speciální násypce kávu z mlecích kamenů.

S mlýnkem Eureka Mignon Single Dose umelete jeden druh kávy a poté můžete zkusit zase jinou, extrémně nízká retence zajistí, že nemusíte promlít větší množství kávy při změně nebo po delším odstavení, třeba po ránu.

Jedná se samozřejmě o tzv. fresh mlýnek s přímým mletím. Hrubost mletí se nastavuje plynule/bezkrokově, tzv. stepless systém - bezkrokový (mikrometrický) systém regulace hrubosti mletí je patentovaný výrobcem Eureka. Jedná se o systém, kdy je hrubost regulována spodním kamenem. Po údržbě a čištění je tedy zachován nastavený stupeň hrubosti mletí.

Díky technologii ACE (Anti-Clumps and Electrostaticity) nebudete mít pomletou kávu okolo mlýnku, protože dochází k zabránění projevům elektrostatiky.

Oproti běžným mlýnkům jsou mlýnky této řady velmi tiché.

Mlýnek má ocelové ploché kameny s velikostí 65mm. 

Hlavní přednosti:
  • ELR System (Extremely Low Retention) - ideální náklon komory (15°) se správným technickým řešením zajišťuje retenci, která se velmi blíží nule
  • Single Dose Hopper - jednodávkový násypník na zrnkovou kávu o kapacitě 45 g, který disponuje natáčecím kovovým štítem, ideálně zabraňuje "pop-corn" efektu (poskakování zrn v násypníku)
  • Dosing Cup - součástí balení je také dávkovací nerezový kelímek (45g), který je ideální pro přesun mleté kávy do páky
  • Mignon Blow Up Cleaning - díky speciálnímu systému Blow Up ("profouknutí") můžete připravovat další porci kávy s čistou mlecí komorou (bez zbytkové kávy)
  • Diamond Inside - kombinace motoru a mlecích kamenů řady Diamond Inside, průměr kamenů 65 mm, je zajištěna vysoká produktivita 2,3 - 3,3 g/s
  • Silent Technology - exkluzivní řešení proti vibracím zajišťuje velmi tichý chod mlýnku (rozdíl až 20 dB oproti běžným mlýnkům)
  • High Speed Maintenance - velmi jednoduché a rychlé čištění, uložení kamenů je navrženo tak, aby co nejvíce usnadnilo údržbu a čištění
  • ACE System (Anti-Clumps and Electrostaticity) - tento systém brání projevům hrudkovatění a působení elektrostatiky
  • Bezkrokový systém regulace mletí - bezkrokový (mikrometrický) systém regulace hrubosti mletí (patent EUREKA)
  • Dřevěné doplňky - součástí balení jsou také designové dřevěné doplňky v dubovém provedení

 

Technické parametry

Značka Eureka
Šířka 128 mm
Výška 321 mm
Hloubka 260 mm
Hmotnost 7,2 kg
Kapacita násypníku 45 g
Příkon 320 W
Otáček za minutu 1 650
Průměr mlecích kamenů 65 mm
Dávkování manuální
Produkce 2,3 - 3,3 g/s

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mlýnky na kávu
Hmotnost: 7.2 kg
Časovač: ne
Freshový mlýnek: ano
Kameny: ploché
Mletí přímo do páky: ne
Nastavení hrubosti mletí: mikrometrické

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: