Opatření vlády update 21.10. ✅ Prodejna otevřena jako vždy každý všední den od 9 do 17 hodin (káva je potravina) ✅ Eshop beze změny. ✅ Kávy máme dost - i zelené v pražírně, zásoby máme ❌ Kurzy: do odvolání přerušeny

Termoska pro Wacaco Nanopresso - Nanovessel 3 v 1 (210 ml)

599 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.10.2020

Nanovessel je 3v1 termoska - obsahuje termohrnek, čajový infuzér a samotnou vodní nádrž. 100% kompatibilita s Nanopresso kávovary. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nanovessel je 3v1 vakuově izolovaná termoska - obsahuje termohrnek, čajový infuzér a samotnou vodní nádrž - použité materiály jsou samozřejmě potravinářské kvality v kombinaci s nerezovou ocelí 304.

Termoska udržuje váš nápoj horký, nebo studený, dostatečně dlouho, aby zachoval všechny vůně a chuť.

Je vybavená síťovinou, díky které můžete uvařit svůj čaj přímo v ní. Víčko a filtrační prvek lze snadno vyjmout a vyčistit.

Nanovessel je navíc dimenzován tak, aby odpovídal nápojovým držákům a otvorům v autech. Můžete jí tak pohodlně vozit sebou.

Nejdůležitější je, že Nanovessel je 100% kompatibilní s kávovary Nanopresso. Neztrácejte čas na nalévání teplé vody z běžné termosky do nádrže na vodu Nanopresso. Nanovessel lze namontovat přímo na Nanopresso a použít termosku tak jako velkou izolovanou nádrž na vodu. Nanovessel je dokonalým doplňkem k Nanopresso.

UPOZORNĚNÍ: Při šroubování na Nanopresso nemůže Nanovessel zajistit jeho izotermickou funkci. V Nanovesselu musí být uložena horká voda se zašroubovaným víčkem, aby zůstala dlouho horká. Připojujte termosku Nanovessel na Nanopresso až tehdy, budete li chtít připravovat lahodné espresso. Ideálně na dobu 1-2 minut.

Specifikace

Rozměry : 146 x 62 x 62 mm

Hmotnost : 190 g

Kapacita : 210 ml

Materiály : Polypropylen bez BPA a nerezová ocel 304

Termoska udrží vodu horkou až po dobu 4 hodin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: