POZOR! 29.2. a 1.3. bude prodejna i e-shop mimo provoz. Následujících 14 dní bude také omezen chod prodejny, pokud máte možnost vytvořte objednávku přes e-shop! 🚚

Catering

Kávový catering

 

Zajišťujeme kávový catering pro nejrůznější příležitosti.

Udělejte z vaší akce zážitek! Vylepšete vaši venkovní, firemní nebo společenskou akci o kávový catering. Zajistíme přípravu oblíbených kávových nápojů, různé limonády, ledové čaje nebo i něco sladkého, například Banana bread. 

Máme vlastní stan včetně veškerého zázemí, takže kromě připojení na elektřinu a zdroje vody (nemusíme být připojení na řád) nepotřebujeme žádnou další výbavu. 

Kávu vybereme dle vašich požadavků, stejně jako kapacitu kávovaru a mlýnků. Účastníme se velkých veletrhů, ale také menších vinařských akcí. A takové espresso na ledu na letní venkovní akci umí pořádně nakopnout! 


 

Přestože cateringové firmy nabízí komplexní gastronomické zajištění akcí, káva pro ně bývá vždy až na posledním místě. Často doplňujeme cateringové služby.

Pro účely cateringu pracují naši baristé pouze s čerstvě praženou výběrovou kávou z naší vlastní pražírny (100% arabica). 

Každý typ akce vyžaduje jiný koncept, každá akce pak individuální přístup. Chcete-li poradit, které služby jsou pro vaši akci nejvhodnější, zavolejte nebo napište:

Jan Houdek, 774 088 563, info@dokonalakava.cz