Lepší vyhořet, než se stěhovat? Nene, velký krok vpřed

Cesta stát se nejlepším eshopem s kávou a baristickým vybavením nás zavedla k dalšímu milníku, a tak po dvou letech nastal čas udělat velký krok vpřed. Už nějakou dobu jsme cítili potřebu se posunout dál, do většího prostoru. V poslední době nebylo už zboží kam uskladňovat a trošku jsme začínali mít ve skladu chaos.

No každopádně na začátku září jsme do toho praštili a přece jen se za plného provozu, každodenním balení objednávek s kávou, pořádání kurzů a dalších činností, se přestěhovali na ulici Křenovou v Brně. Ode dneška náš sklad najdete v bývalém areálu Mosilany ve 12. budově.

Stres to byl dost výrazný a tímto taky děkujeme všem zákazníkům za trpělivost. Proto mj. jste se od nás zatím nedočkali ani žádného dalšího blogu, videa nebo návodu.Tím, že se stěhujeme v plném provozu, tak kolikrát nás napadlo, že by bylo lepší vyhořet.

Ale pak si člověk uvědomí, co vše se mu podařilo za ty dva roky, kolik nadšených fandů do kávy potkal a kolik kávy vypil, tak hned se pracovalo výrazně líp. Najednou má vše své místo a svůj systém. Takže už se těšíme na vaše objednávky.

 stěhování dokonalakava.czdoknalakava.cz stěhování