NOVINKY: Uganda a Timor ☕️, -20 % na vybavení TAIRRO

Akce - popis

Dny Dokonalé kávy - slevy až 25 % na celém e-shopu 🎉

Připrav se na vůni čerstvého espressa a chuť dokonalého cappuccina! Užij si úžasné slevy až -25 % na našem e-shopu Dokonalakava.cz.

Co tě čeká? Kvalitní kávovary, lahodná káva z celého světa, špičkové mlýnky, baristické kurzy a nezbytné příslušenství pro tvůj domácí kavárenský ráj. Co si vybereš? Nejnovější model kávovaru, který ti umožní připravit dokonalou kávu každé ráno? Nebo možná příslušenství, které ti pomůže vykouzlit tu nejlepší pěnu na cappuccino?

Možnosti jsou nekonečné a s našimi skvělými slevami ještě o to lákavější!

Pákové i automatické kávovary

Ty nejlepší kousky do každé domácnosti. Pákové kávovary pro ty největší nadšence, kteří i užívají přípravu kávy a bez rituálu přípravy se neobejdou. Naopak automatické kávovary pro ty, co chtějí skvělou kávu v pohodlí na zmáčknutí jediného tlačítka.

To vše za ty NEJLEPŠÍ CENY.

PÁKOVÉ KÁVOVARY

AUTOMATICKÉ KÁVOVARY

PŘÍSLUŠENSTVÍ KE KÁVOVARŮM

Čerstvá káva DOPRAŽENO!/ DK coffee

Každá zrnka jsou pečlivě vybrána a pražena s láskou, aby ti poskytla jedinečný chuťový zážitek v každém šálku. S rozmanitou nabídkou blendů a jedinečných chutí si určitě vybereš tu, která ti bude nejvíce vyhovovat.

Vybírej z naší tmavě pražené modré řady s výraznější hořkostí, nebo růžových sáčků s vyšší aciditou a ovocitostí. A pokud jsi milovník pravého hořkého "italského" espressa jasná volba bude řada DK coffee.

Připrav se na explozi chutí a aromat, které ti přinese každý šálek naší kávy. TO VŠE -15 %. 🎉

KÁVA

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DOKONALOU KÁVU 

Najdete u nás také veškeré baristické příslušenství, doplňky a chemii, aby byl váš kávovar pořád jako nový a káva prostě DOKONALÁ.

Vyzkoušejte naše příslušenství TAIRRO, které vám pomůže dosáhnout každého cíle. Distributory, pěchovadla, trychtýře a další vychytávky pro každý kávovar.

Pokud nevíte, jak dosáhnout skvělé kávy, přečtěte si pár článku na našem blogu nebo mrkněte na náš kanál na YOUTUBE nabušený informacemi.

 PŘÍSLUŠENSTVÍ

BARISTICKÉ KURZY PLNÉ ZÁŽITKŮ

Zápasíš doma s nastavením mlýnku a nedaří se ti dosáhnout konstantní kvality kávy. Potřebuješ poradit, jak správně zpěnit mléko, nebo nalévat obrázky. Na našich kurzech se dozvíš veškeré potřebné informace pro dokonalý šálek, a navíc mi věř, že si je rozhodně užiješ.

Kurz espresso a cappuccino na domácím kávovaru

Kurz SAGE barista

Dokonalé obrázky v každém cappuccinu? Že je to sen? Rozhodně, ale s naším kurzem latté art k němu budeš rozhodně blíž!

Kurz Latté art

Žádná položka