SUMMER shopping slevy až -35 % na celém e-shopu. 🤯

Tipy na vánoční dárky - úspěch zaručen

Přemýšlíte, čím na Vánoce potěšit své blízké? Pokud si bez kávy - stejně jako vy - neumí představit den, máte vyhráno. S našimi tipy zaručeně uděláte radost. Vyberete úplně pro každého i na poslední chvíli.

 hp-vanocni-2396x1263-originalni-tanzanie--b-2

Originální Vánoce - cestujte s námi do Tanzánie

Dárkové balení Dopraženo! cestovatelská edice Tanzánie

Tohle je naše první cestovatelská a zároveň sběratelská edice z Tanzanie. V dárkové krabičce dostanete 250g výběrové kávy z Tanzanie, pro kterou jsme si přímo zajeli a šálek na kávu Dopraženo! Tanzanie. V balení také najdete odkazy na náš první vlog (videa z Tanzánie) a e-magazín
 
Prožijte příběh z Tanzánie s Honzou. 
 

DOPRAŽENO! Tanzánie Mwanbogolo Farm 250g

Tohle je naše první káva s pořádným příběhem. Vydal jsem se objevovat a poznávat plantáž v Tanzánii. A co by to byla za návštěva plantáže, kdybychom si neodvezli také místní kávu.

Měl jsem zde jedinečnou možnost poznat, jak funguje život na plantáži. Od pěstování kávovníku, péči o něho, tak až po sklizeň a sušení. A vy máte jedinečnou možnost darovat pod stromeček tuto dokonalou kávu! 

Návrh bez názvu (2)

DK magazín z Tanzánie - 1. vydání

První vydání našeho magazínu z Tanzánie. Podívejte se na náš pohled na to, jak se žije v Tanzánii na české kávové plantáži. Na 24 stranách plné fotek a postřehů z této jedinečné africké země se dozvíte, že plno konceptů, které my o Africe máme, nemusí vůbec platit. Také to, co se v Tanzanii jí, jak je to s vodou, nebo nákupem plantáže.

 

 

hp-vanocni-2396x1263-kurzy--c-2

Osvědčená klasika - kurzy a degustační set

Kurz dokonalé espresso a cappuccino na domácím kávovaru

Nejoblíbenější dárek minulých Vánoc. 6 hodin plných informací, úsměvů a kávy. Za jeden den plně ovládněte svůj domácí kávovar a naučíte se na něm dokonalé espresso a cappuccino. Naučíte vše potřebné tak, aby vaše káva chutnala jako v těch nejlepších kavárnách. Přijďte za námi strávit příjemný víkendový den a přitom se naučit dokonalou kávu.

 

Degustační set

Nevíte, jakou kávu dát pod stromeček? V našem setu najdete průřez nejoblíbenějšími kávami. Balení obsahuje 4x120g kávy zabalené do dárkové krabice se značkou Dopraženo!. Zároveň na křídovém papíře jsou uvedeny veškeré informace o těchto kávách. 

hp-vanocni-2396x1263-ona--b-2

Pro ni - společně vykouzlíme srdíčko

Kurz Latté pro začátečníky

Mezi ženami rozhodně oblíbený dárek. 6 hodinový kurz Latté artu pro začátečníky a mírně pokročilé. Naučíte se správnou techniku šlehání, nalévání a také postupy pro nakreslení 3 obrázků. 

Nejkrásnější je vždy první nakreslené srdíčko. 

Set per na latté art

A set per na latté art skvěle doplní kurz. Že ještě neumí žádný obrázek? Pera jsou skvělou motivací proto začít už doma zkoušet a experimentovat s obrázky.

Šálek na cappuccino

I ti největší snílci ocení praktické a léty ověřené kvality tlustostěnného porcelánu. Udrží kávu déle teplou, je absolutně hygienický, odolný proti opotřebení a především se z něj skvěle pije. Díky vhodně zaoblenému tvaru šálku vynikne vlastní chuť i vůně nápoje. Váháte? Růžová barva zažene i tu poslední pochybnost.

hp-vanocni-2396x1263-on--a-2 

Pro něj - hračičky pro kávové nadšence

Jehlový distributor 

Tohle je letošní novinka. Víte, že obdarovaný si rád hraje s kávou a desetina sekundy rozhoduje o kvalitě extrakce? Tak pak i tuhle hračku bude potřebovat. Distributor pomáhá rovnoměrně rozprostřít kávu v páce, aby extrakce probíhala rovnoměrně. A tato hračka toho skvěle docílí. 

Dynamometrické pěchovadlo

Originální pěchovadlo od společnosti Ascaso. Pokud máte kávovar této značky, bude skvělým doplňkem. Dynamometrické pěchovadlo má nastavitelnou silou pěchování na 15 až 21 kg, tedy správný tlak pro pěchování kávy. Skvěle se hodí do jeho domácí výbavy k docílení nastavení správné extrakce. Díky tomuto pěchovadlu bude vaše káva vždy stejně dokonalá.