Pouze tento týden ke 3x500g Dopraženo! sklenička na letní kávu jako dárek 🎁.

Limitovaná edice Jamaica Blue Mountain

Jamaica Blue Mountain nese název jamajského pohoří, ze kterého pochází. Modré hory jsou nejvyšším bodem Karibiku a vyznačují se specifickými klimatickými vysokohorskými podmínkami, jakými jsou chladné počasí, vysoká stabilní vlhkost a téměř stálý stín tvořený srážkovou mlhou a hustým zalesněním.

IMG_20190107_084458-min

Spolu se sopečným podložím bohatým na minerály tvoří tato oblast výjimečné podmínky pro pěstování kávy, která díky tomu získává unikátní aroma a chuťové vlastnosti. Pomalé dozrávání zrn dovoluje rozvinout maximální potenciál chuti, která je velmi jemná, krémová a jedinečně vyvážená._LJS0960

 Vysoká cena této kávy je daná více faktory. Kromě nadprůměrné kvality a chuťového profilu zrn se do ní promítá delší pěstitelský proces, omezená, přísně kontrolovaná produkce od ručního sběru v těžko dostupném terénu, přes způsob zpracování až po vývoz, a také vysoká poptávka.

S ohledem na vzácnost kávy Jamaica Blue Mountain ji nebudeme pražit na sklad, ale až po objednání všech zájemců, aby se ke všem dostala co nejčerstvější a v ideálním stavu pro vychutnání celého spektra jejích mimořádných chuťových vlastností.

K dispozici bude celkem 40 ks 250g balení Jamaica Blue Mountain - Blue Baron Stoneleigh za 1290 Kč kus. 

Kávu vám odešleme 10.8.2020, asi 4 dny od upražení, v tuto chvíli již přijímáme předobjednávky.  Objednat můžete zde.